Grzegorz Braun i nielegalnych imigrantach

Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke: Komisja ds. NIELEGALNYCH imigrantów i o BEZPIECZEŃSTWIE Państwa Polskiego! (CAŁOŚĆ) [WIDEO]

przez | 8 września 2021

Jaka będzie Europa w obliczu islamskiego totalitaryzmu? Grzegorz Braun mówi jak jest o zagrożeniach nie tylko dla Europy, ale także dla Polski, kiedy hordy imigrantów chcą się do nas dostać. Niestety opozycja nie rozumie wagi problemu i jest skora nawet im pomagać. Na to nie ma zgody Konfederacji, o czym dobitnie i merytorycznie mówi poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Wypowiedzi odnoszą się do Polski narodowej, ale także do obronności Polski oraz podjęcia działań w ramach obrony naszego kraju przed obcymi.

Islam nigdy nie był częścią Europy. Niestety politycy lewicowi politycy oraz lewicowi aktywiści tego nie rozumieją. Wobec tego powinniśmy znać stanowisko Konfederacji na ten temat. Europa się wali. Europa płonie. I nie chodzi o kontekst związany z Covidem, lecz o nawałnicę muzułmanów, którzy chcą zainstalować się w Europie.

Braun mówi o bezpieczeństwie w Polsce oraz w Unii Europejskiej. Musimy podjąć radykalnie działania, żeby Europa dalej była Europą, a Polska Polską. Stanowisko Konfederacji jest znane od dawna. Obrońmy Polskę przed obcymi. Nie możemy pod żadnym pozorem zgodzić się na przyjęcie do Polski nielegalnych imigrantów. Bezpieczeństwo państwa Polskiego jest tutaj kluczowe.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *