Interwencja poselska Grzegorza Brauna w Filharmonii Narodowej

Grzegorz Braun: INTERWENCJA POSELSKA w Filharmonii Narodowej ws. SEGREGACJI SANITARNEJ pracowników! [WIDEO]

przez | 27 października 2021

Polityk Konfederacji – Grzegorz Braun – interweniuje w Filharmonii Narodowej. To wszystko ma związek z tym, że według posła Brauna oraz innych polityków Konfederacji, właśnie w Filharmonii Narodowej doszło do segregacji sanitarnej, co jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Na takie zachowania oraz działania ze strony dyrektora Filharmonii Narodowej nie ma zgody. Stąd interwencja poselska Grzegorza Brauna.

Niestety dyrektor Filharmonii Narodowej, najwyraźniej nie jest zainteresowany rozmową z Grzegorzem Braunem oraz nie chce wydać stosownych dokumentów, jakich oczekuje Braun. Z tego wynika, że dyrektor Filharmonii nie zna obowiązującego w Polsce prawa. Do takich sytuacji niestety dochodzi w Polsce, stąd posłowie Konfederacji, co jakiś czas reagują i korzystają z prawa do interwencji poselskich.

– Pan, jak rozumiem, nie jest kierownikiem tego organu lub jednostki. Pan nie pełni tej funkcji, więc pan absolutnie nie musi brać na siebie obowiązków, które wynikają z mojej interwencji poselskiej. Natomiast pan dyrektor podlega pod tą ustawę – mówi Grzegorz Braun z Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments