Grzegorz Braun o Prawie i Sprawiedliwości

Grzegorz Braun: Rząd PiS SPRZEDAŁ Polskie kopalnie?! Składamy wniosek do NIK, Mariana Banasia!

przez | 27 września 2021

W czasie konferencji prasowej Konfederacji przed budynkiem Najwyższej Izby Kontroli poseł Grzegorz Braun punktuje działania Prawa i Sprawiedliwości i mówi, jak zepsuta jest to partia oraz jak zepsute jest państwo pod jej rządami. Doszło do skandalicznych zaniechań oraz czynów. Polacy wreszcie muszą się obudzić.

– Szczęść Boże prezesowi i wszystkim kontrolerom Najwyższej Izby Kontroli. Liczymy na to, że ich praca wyświetli prawdę zanim Polacy w styczniu, lutym zaczną się wywracać z wrażenia na progu własnego domu odebrawszy rachunek za prąd. To jest samobójstwo rozłożone na raty i my do tego nie chcemy dopuścić. My nie chcemy ze spokojem przypatrywać się temu, jak władze najwyższe Rzeczypospolitej Polskiej wyprzedają polski interes narodowy, jak szafują polską racją stanu – ocenia rządy Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Braun.

– Pan minister Naimski to właśnie potwierdził. Wszelkie decyzje skutkujące narzuceniem Polakom tak zwanego zielonego ładu mają charakter czysto polityczny i te decyzje nie są oparte na jakimkolwiek rachunku ekonomicznym. Interes Polaków, rodzin polskich, gospodarstw domowych nie jest tutaj najwyraźniej brany pod uwagę. Mamy wrażenie, że w Rzeczpospolitej Polskiej najwyraźniej nie działają automatyzmy prawne, policja, prokuratura, sądu, specsłużby. One w tej sprawie wykazują się konsekwentnym zaniechanem – dodaje poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *