Grzegorz Płaczek o niewygodnych statystykach

Grzegorz Płaczek UJAWNIA aferę w MZ! Z oficjalnych statystyk w „niewygodnych” województwach masowo ZNIKAJĄ zaszczepieni! [WIDEO]

przez | 3 listopada 2021

– Dzisiaj chciałem wam powiedzieć o czymś, co jest, moim zdaniem, aferą. Oczywiście można wtedy powiedzieć, że jestem demagogiem, że to jest fake news. Inni weryfikatorzy powiedzą, że to co mówię, jest nieprawdziwe.  TVN24 opublikował w październiku artykuł, że w Podlaskiem, Lubelskim oraz Podkarpackim szczepią się chętni. Z obserwacji resortu zdrowia wynika, że w województwach wschodnich, gdzie jest najmniej zaszczepionych, to od kilkunastu dni, chętni coraz częściej się szczepią – mówi o absurdach koronawirusa Grzegorz Płaczek.

– Jednak tym trzem wymienionym województwom wciąż daleko do poziomu zaszczepienia, jaki jest w województwach zachodniej Polski. Czytamy dalej. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował o ponad 2 tysiącach nowych przypadków zachorowań na Covid-19 – dodaje Płaczek.

Grzegorz Płaczek wyjaśnia te medialne kłamstwa na temat koronawirusa, Covid oraz na temat szczepionek i samych szczepień. Niestety nie jest tak dobrze jak wmawiają nam politycy oraz media głównego nurtu. Rzeczywistość jest inna, wręcz brutalna. Takie osoby jak Grzegorz Płaczek nie boją się nam pokazywać prawdy, nawet jeśli nie jest ona wygodna dla nas.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 45

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hook

Slaby argument, jezeli jest wiecej zakażonych to tym samym musza robic wiecej testów bo osob zgłasza sie wiecej

Samson

Jakich testów. Jeszcze do was nie dotarło, że testy są jednym wielkim OSZUSTWEM? Do tej pory NIE WYODRĘBNIONO tego rzekomego wirusa, zaś testy PCR wdraża się tylko i wyłącznie podczas testowania bazy genetycznej. Tak stwierdził SAM TWÓRCA tych testów- Mullins. Zatem przestańcie wierzyć w bajki kreowane przez bandziorów i sprzedajnych konowałów.

Bolesław

Płaczki i to coś podobne do homo sapiens wiedzą, że nic nie ma, nie ma wirusa, szczepionki to coś nie sprawdzonego, mimo zaszczepionych mln ludzi. Jakim trzeba być bezmyślnym , by w coś takiego uwierzyć. Testy oszustwem, a nie Samson ?

Mentos

Argumenty argumenty fanatyczko szczepień

Ann

Tu juz liczy się siła, nie argumenty. Jakby mogła to by kogoś pobiła, jak mniemam z tonu wypowiedzi.

Agna

Ci antyszczepionkowcy są mocno pierdolnięci, takie opowiadają farmazony, ze mozg się lasuje.

ZlasowanaAgna

Agna – wracaj do bajek dla plebsu w TV jak prostych rzeczy nie rozumiesz.

BM

Prawda boli! Prawda?

Ann

Kto to jest, ten mityczny „antyszczepionkowiec”?

Kity

To nie są anty szczepionkowcy tylko anty preparatowcy a to jest olbrzymia różnica.

ElKa

Twój już się zlasował

Samson

Żeby być antyszczepionkowcem, musi istnieć szczepionka, a nie eksperymentalny produkt medyczny ingerujący w genetykę. Zatem „kulą w płot” droga pani…

Mały chu

Bo TRUPA nie wlicza się już wychodzi liczba zgonów przesczepionych

Frederick Robinson

Po jakiemu ty gaworisz?