Grzegorz Płaczek

Grzegorz Płaczek: Czy MON kłamie? Dotarłem do TAJNEGO listu Biskupa Kaszaka do księży w sprawie C-19! [WIDEO]

przez | 29 listopada 2021

– Dzisiaj opowiem Wam o kilku kluczowych i ważnych rzeczach, żebyście wiedzieli i pamiętali, że nie jesteście sami. Chcę Wam wlać trochę energii, trochę dobrych myśli do Waszej codzienności, bo wiem, że ta codzienność teraz właśnie potrzebuje pozytywnych pierwiastków – zaczyna pozytywnymi słowami Grzegorz Płaczek.

Kto zapłaci za szczepionki?

– Czy Polska będzie pokrywać koszty transportu 4 milionów szczepionek, czy może koszty pokrywać będą kraje, do których mają trafić te szczepionki? Czy jeżeli Uzbekistan, Wietnam, Kenia i Egipt otrzymają te cztery miliony szczepionek, tak Polko i Polaku, to Ty za to zapłacisz. Czy chociaż te państwa obdarowane przez bogatą Polskę zapłacą za sam transport? – pyta się Grzegorz Płaczek.

Stanowisko Ministerstwa Zdrowia odnośnie pomocy szczepionkowej

– Ministerstwo Zdrowia pisze, że koszty transportu ustalane były indywidualnie z poszczególnymi państwami. Czyli to niewiele nam mówi. W przypadku części dostaw, Polska zobowiązała się do pokrycia tych kosztów. To oznacza, że nie dość, że płacimy za te szczepionki, to jest musimy płacić za koszty do tych krajów – dodaje Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 224

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtko24

Dlaczego Polska rozprzestrzenia smierciknkę?

Seweryn

gdzie nr na infolinię?

salomon.pl

Tak elity degeneratów i satanistów realizują swoje NWO z pieniedzy podatników a wmawiaja nam że to oni wykładaja środki, przecież to ręce opadają

salomon.pl

Nasz rząd wszystkim rozdaje bo Polacy to i tak będą musieli odpracować ze swojego długo, przecież same emerytury dla Ukraińców czy Żydów którzy nie przepracowali dla Polski ani miesiąca ale za to sie sprowadzili na kartę Polaka to norma a Polakom nikt nie wypłaci emerytury jak chociaż nie przepracowali 5 lat dla tego kraju u nas ZUS zaoszczędzi na naszych emeryturach by dać 820 tysiacą obcych z poza systemu.

marian

Należy koniecznie utworzyć listę osób publicznych polityków, dziennikarzy, lekarzy, ministrów dowódców Policji czy wojska i innych takich które biorą czynny udział w tej farsie działaniami zaniechaniem czy nawet nazywaniem kogoś „anty ” tylko dlatego że ma inne zdanie. Kiedyś w pewnością zmieni się narracja i wtedy taka lista będzie przydatna bo wielu z nich będzie udawało że to nie oni albo że palili ale się nie zaciągali. Historia się toczy kołem. Nie rozliczyliśmy RRLu komunistów to teraz mamy to co mamy bo nikt się nie boi konsekwencji. Musza być konsekwencje.

bodek

zlodziejstwo i marnotrastwo w czystej formie cudza kase sie latwo wydaje

Grzegorz

No to jako humanitarnie mogą oddać 4000000 szczepionek do czterech różnych krajów a na granicy pokazują że nie możemy być humanitarni dla grupki dzieci którzy na granicy marzną głodują i tracą zdrowie co to za bzdura jest z tym naszym rządem że my nie możemy się go kurwa w końcu pozbyć i tej całej bandy opozycyjnej tych debili którzy głosowali w sprawie segregacji sanitarnej jak jeden durny mąż mam dość takiego życia w takim kraju który zamiast zrobić coś dla nas to robi tylko dla siebie walka o stołki kurwa niech on się zajmie Polakami najpierw a nie kenią czy jakiś uzbekistanem co za durny rząd