Grzegorz Płaczek o Covid-19

Grzegorz Płaczek: Dziecko nie dostało obiadu bo nie miało maseczki! COVIDOWARIACTWO trwa dalej! [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Grzegorz Płaczek 10 września 2021 roku wysłał pismo do Ministerstwa Zdrowia z zapytaniem oraz z zaproszeniem do pana Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, żeby przyszedł na kanał „#ToSieSamoKomentuje” i udzielił wywiadu. Celem rozmowy miałoby być zwiększenie świadomości Polaków odnośnie szczepień przeciw Covid-19. Tym samym Grzegorz Płaczek chciałby wspomóc pana Ministra w kwestiach zdrowotnych Polaków.

Następnie Grzegorz Płaczek wysłał kolejne pismo do Ministerstwa Zdrowia z prośbą o informację odnośnie tego, czy w polskich szpitalach są stosowane innego typu testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wobec osób już zaszczepionych przeciw Covid-19 oraz osób niezaszczepionych. Tutaj pojawia się zatem wiele wątpliwości i powinniśmy mieć świadomość tego, jakie są stosowane testy.

Ministerstwo Zdrowia uznało, że w szkołach będzie nauczanie zdalne. Oczywiście uczniowie nie byli z tego zadowoleni. Rzekomo koronawirus miał ograniczać nasze swobody. Jednak w rzeczywistości to decyzje Ministerstwa Zdrowia ograniczało nasze swobody.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments