Grzegorz Płaczek o segregacji sanitarnej

Grzegorz Płaczek: Jesteś ofiarą segregacji sanitarnej? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej! [WIDEO]

przez | 7 października 2021

– Pojawia się projekt i możliwość dla was, jeśli jesteście ofiarą segregacji sanitarnej, to możecie skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej (numer telefonu w filmie). Koszty obsługi tego wsparcia, tej pomocy dla Polaków, pokrywa moja nowopowstała fundacja. Zachęcam do kontaktu. Będzie oblężenie i nie każdemu uda się dodzwonić. Będziemy w stanie wam zagwarantować jeszcze szerszą pomoc prawną – mówi Grzegorz Płaczek.

– Jak wiecie duża ilość osób wie, że pomaga, że trzeba pomagać. Musimy także rozliczyć polityków za ostatnie miesiące ich działań. Postanowiłem rozpocząć wielki program pomocy Polakom. Chodzi o to, żeby nie tylko mówić i komunikować, ale także o to, aby fizycznie wam pomagać – dodaje Płaczek.

W czasach mniemanej pandemii (a może nazwijmy rzeczy po imieniu i mówmy: plandemia) koronawirusa zmagamy się z pewną propagandą, która płynie do nas z mediów głównego nurtu. Niestety władzy jest to na rękę, gdyż im zależy, żeby zaszczepić jak najwięcej Polaków. Nie mówi się nam jednak wszystkiego o szczepionkach, o szczepieniach oraz o skutkach ubocznych.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Grzegorz Płaczek: Jesteś ofiarą segregacji sanitarnej? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej! [WIDEO]

  1. Dobrze mu tak

    Szacunek dla Pana i Osób, które z Panem współpracują. Dzięki TAKIM OSOBOM jest NADZIEJA NA LEPSZE – i ja ja MAM.
    Chylę czoła M. G.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *