Grzegorz Płaczek o kłamstwach

Grzegorz Płaczek: Ktoś tu kłamie? Sprawdzam. Wiele absurdów. Dodatkowo, otrzymałem pismo od Pana Prezydenta Polski [WIDEO]

przez | 14 grudnia 2021

– Postanowiłem nie czekać, gdyż kilka rzeczy jest naprawdę kluczowych w walce o Polskę. Zacznę od tego, żebyście pamiętali, że pod każdym livem macie link, możecie tam kliknąć i te wszystkie dokumenty, które Wam pokazuję, tę korespondencję z różnym urzędami, sprawdzić. Chodzi o walkę o wolną Polskę – mówi Grzegorz Płaczek.

Covid i szczepienia. Kto mówi prawdę?

– Opublikowano artykuł o objawach, które są takie same u zaszczepionych, jak i niezaszczepionych. Lekarka z RPA o nowym wariancie. Doktor o trudnym nazwisku, która jest prezesem Stowarzyszenia Lekarzy w Pretorii, które słowa publikuje pewien dziennik, mówi o okolicznościach odkrycia kolejnego wariantu, powiedziała, że przez osiem tygodni nie miała pacjentów z Covid-19 – dodaje Grzegorz Płaczek.

Objawy pacjenta inne niż w przypadku Delty

– W połowie listopada przyszedł 33-letni mężczyzna, który miał lekkie objawy, ale te objawy były inne od tych, jakie widać było do tej pory. Lekarka wyjaśnia, że te symptomy to zmęczenie, ból głowy, drapanie w gardle oraz lekkie przeziębienie, czyli inne niż w przypadku Delty – komentuje sytuację Płaczek.

Czy to tak zwana „pandemia” koronawirusa szaleje, czy osoby, które wierzą ślepo politykom panikują. Grzegorz Płaczek w walce o wolną Polską bardzo mocno się angażuje i wysyła wiele listów do różnych urzędów oraz instytucji. Chodzi o to, aby pokazać Polakom prawdę, nawet jeśli nie jest dobrą wiadomością.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 96

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Danuta

słowa uznania Panie Grzegorzu za chęć pomocy nam wszystkim.
Dziękuję

Mirosław

Pan Grzegorz Płaczek jest nieoceniony w obnażaniu kłamstw kowidowych. Szkoda tylko, że jego rzetelne informacje i komentarze do nich docierają dotychczas do tak małej liczby Polaków. Jest jednak iskierka nadziei na poprawę tego stanu rzeczy. Ostatnio w komentarzach internautów do jego wypowiedzi pojawiły się ewidentne fejki – to jest potwierdzenie skuteczności działań Pana Grzegorza! Trzymam za Pana kciuki i życzę utrzymania tej dociekliwości i merytorycznego poziomu w walce o Prawdę.