Grzegorz Płaczek szczepienie dzieci

Grzegorz Płaczek: Ruszyło KECZUPOWANIE dzieci w Polsce! Liczba zgonów DZIECI „zmieniona” w bazie MZ, o co chodzi?! [WIDEO]

przez | 17 grudnia 2021

Grzegorz Płaczek szczepienie dzieci. – Nie jestem antyszczepionkowcem. Jestem szczęśliwym mężem i jestem szczęśliwym tatą. Dzisiejszy live najprawdopodobniej jest jednym z ważniejszych live’ów jaki przygotowałem. Dzisiaj chcę porozmawiać o dzieciach, o naszych dzieciach. To od Ciebie będzie za chwilę zależeć, czy Twoje dzieci, albo czy Twoje wnuki będą zakeczupowane. Na stronie Ministerstwa Zdrowia pojawiła się informacja, że na podstawie zalecenia zespołu do spraw szczepień ochronnych wraz ze zmianą w rejestracji szczepionki Comirnaty, od 14 grudnia 2021 roku rozpoczyna się keczupowanie w grupie dzieci 5-11 – mówi Grzegorz Płaczek.

Keczupowanie dzieci

– Ponieważ moja córka jest w tej grupie, to pochyliłem się nad tematem, żeby zbadać, czy keczupować dziecko, czy nie. Oczywiście nie jestem od tego, żeby Wam mówić, co macie robić, gdyż jesteście wolnymi ludźmi. Pierwsze, co mi wpadło w oczy, zaraz po tej informacji, to informacje o teście serologicznym. Pewnie większość z Polaków nie wie, czym jest test serologiczny, więc wyjaśnię. Jest to test w kierunku zakażenia SARS-CoV-2 i to jest takie badanie, które pozwala określić liczbę przeciwciał – wyjaśnia Grzegorz Płaczek.

Testy serologiczne. Czym są?

– To oznacza, że test serologiczny umożliwia zidentyfikowanie tych pacjentów, którzy albo przeżyli i przebyli infekcję SARS-CoV-2, albo wytworzyli przeciwciała neutralizację. To jest test, który mówi nam, czy przeszedłem Covid, czy nie i czy masz antyciała – ujawnia Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 130

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments