gubernator Florydy

Gubernator Florydy DeSantis opowiada, jak wygrał z COVID nie niszcząc gospodarki, ani swoich obywateli: bez obostrzeń, przymusu szczepień, paszportów COVIDowych [WIDEO]

przez | 19 grudnia 2021

Gubernator Florydy mówi jak jest o koronawirusie. – Uważam, że to bardzo ważne, byśmy powiedzieli, bez wątpliwości: Nie dla lockdownu! Nie dla zamykania szkół! Nie dla restrykcji i nie dla paszportów szczepionkowych! Obywatele Florydy i wszyscy Amerykanie mają prawo wybierać, jak zarządzają swoimi sprawami i jak dbają o siebie oraz o swoje rodziny. I nie powinni być zmuszani do życia w dystopii Fauciego (główny doradca medyczny prezydenta USA) – mówi Ron DeSantis, gubernator Florydy.

Gubernator Florydy mówi o wolności

– Nie powinni być rządzeni przez widzimisię biurokratycznych służb, których nie obchodzi nasza wolność, nasze aspiracje i nasze szczęście. Nigdy więcej – nie możemy pozwolić, by to poszło dalej! Uważam też, że ważne jest, byśmy odrobili lekcje z ostatniego półtora roku. Było sporo rzeczy, na które możemy teraz spojrzeć i wskazać, że były totalną katastrofą. Wiele tych interwencji, wręcz niemal wszystkie, były całkowicie katastrofalne w skutkach dla dziesiątek milionów Amerykanów – dodaje Ron DeSantis.

Czy lockdowny są konieczne?

– W mojej opinii, jedną z największych porażek polityki COVIDowej było zamknięcie szkół przez niektóre stany. Mieliśmy sytuację, gdzie wirus uderzył jako pierwszy, uznano szkoły za miejsce, gdzie choroba będzie się mocno roznosić. I jest to na pewno prawdą w przypadku grypy, więc zostało podjętych wiele działań zapobiegawczych, ale gdy tylko w okolicach 2020 roku zaczynały się pojawiać naukowe dane, okazywało się, że nie tylko szkolne dzieci nie są narażone na ryzyko infekcji koronawirusem, ale też nie były przekaźnikami zakażenia! – ocenia sytuację gubernator Florydy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 145

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz

W Polsce po takich akcjach „popełnił by samobójstwo”.

szaw paw

nasi politycy wzięli za dużo pieniędzy od lobbystów żeby teraz wszystko przerwać

Erwin

Niestety – polsko jezyczny rzad i tzw opozycja (bez Konfederacji) nie ma mentalnosci gubernatora Florydy. Na wymioty mi sie zbiera jak pomysle ze na tych fiutow z pis kiedys glosowalem.

Max

To jest gość, brawo!