Nie dla segregacji sanitarnej

HIT! Mieszkańcy Luksemburga własnoręcznie LIKWIDUJĄ SEGREGACJĘ SANITARNĄ na Jarmarku Świątecznym![WIDEO]

przez | 13 grudnia 2021

W Luksemburgu mieszkańcy własnoręcznie „likwidują” segregację sanitarną na jarmarku świątecznym. Coraz więcej osób nie niezadowolonych z tego, jak są traktowani przez rząd. Tym razem doszło do protestów w Luksemburgu, gdzie wiele osób protestowało przeciwko segregacji sanitarnej. Do tego posunęła się władza w tym kraju. Także w innych krajach nie wygląda to zbyt dobrze. Coraz więcej osób wyraża swój sprzeciw wobec decyzji i działań władz.

Koronawirus w Polsce

Także w Polsce widoczne jest niezadowolenie wielu osób z tego, jak partia rządząca nie radzi sobie z rzekomą pandemią koronawirusa. Ludzie w Polsce coraz częściej wyrażają swój sprzeciw wobec tego, jak postępuje władza w naszym kraju i do czego zdolna. To wszystko jest utrudnieniem normalnego i zgodnego z prawem funcknonowania.

Nakazy, zakazy, lockdowny

Wczoraj Polska, dzisiaj Luksemburg, potem inne kraje. To oznacza, że coraz więcej osób widzi to, co się dzieje i sprzeciwia się temu wszystkiemu. Tak się dzieje wtedy, kiedy władza, zamiast skupiać się na realnym rozwiązywaniu problemów, utrudnia życie obywatelom. Nakazy, zakazy, obostrzenia, restrykcje, lockdowny, ograniczanie wolności – to wszystko jest bardzo ważne w dobie mniemanej pandemii koronawirusa.

Bądź z nami na Twitterze:

https://twitter.com/WolnoscTV

Zobacz też co się dzieje w Australii! Kobieta ujawnia smutną prawdę, jak się żyje w obozie covidowym:

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 195

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
vit

A przecież jest ich niewielu.

Judyta

Serce rosnie 💓 Nas jest wiecej.

alicja

Gdyby tylko do tych protestów przyłączyło się wojsko i policja to „rządzący” mieli by się z pyszna.

vit

Nie przyłączą się, bo to są niewolnicy.

Mirosław

W sprawach zdrowia i wolności człowieka nie ma kompromisów! Tę podstawową prawdę trzeba zawsze przypominać rządzącym. Teraz jest szczególny czas na takie działania. Zadufana w swojej zarozumiałości, ignorancji i poczuciu bezkarności władza wyraźnie zmierza do wprowadzenia totalitaryzmu. Temu należy zdecydowanie się przeciwstawić. Obowiązkiem, nie tylko prawem) świadomego człowieka jest codzienna walka o respektowanie przez władzę warunków umowy społecznej.

Mariusz

Brawo!