Marta Lempart i sprzątaczka

HIT! Rewolucja Lempart pod siedzibą PiS powstrzymana przez… SPRZĄTACZKĘ!” Niech Pani umyje teraz!”[WIDEO]

przez | 27 listopada 2021

Marta Lempart, która jest liderką Strajku Kobiet, protestowała w piątek przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Lempart zapowiadała protesty przeciwników wobec prawa aborcyjnego, jakie obecnie mamy w Polsce. Do tego pokłóciła się z panią sprzątającą. Pracownicę poirytowało to, że Marta Lempart oblała farbą drzwi oraz chodnik. Aktywistka stwierdziła, że nie będzie po sobie sprzątać.

Marta Lempart wzięła ze sobą czerwoną farbę i następnie oblała nią okolice wejścia do budynku. Potem wygłosiła krótkie przemówienie: Powodem do aborcji nie będzie nawet to, że jakakolwiek ciąża będzie pochodzić na przykład z przestępstw. Wtedy będzie możliwe karanie kobiet więzieniem za aborcję w takich przypadkach.

Wtedy pojawiła się pani sprzątająca, która wyraźnie się zdenerwowała na to, że będzie musiała sprzątać czerwoną farbę, jaką wylała Marta Lempart. Sprzątaczka krzyczała: Co tu jest zrobione? Kto to tak zrobił?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 52

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kartoflanka

Motłoch. Walczy z dziećmi, a nie „za” dzieci.

adadrf

głupia obrzydliwa chamówa . Pani od sprzątania powinna jej wiadro wody wylać na ten pusty łeb.

Pawel

Mogła ją walnąć w łeb mopem! 🤣😁

Wojciech Muszyński

Niszczenie cudzej własności nie jest karalne? Brak poszanowania dla pracy innych to oznaka braku wychowania. Ten brzydal walczy? Niech zacznie pracować. Najlepiej w zakładzie zamkniętym, ponieważ stanowi zagrożenie dla porządku i szpeci przestrzeń publiczną.

Piotr tree

Pani sprzątająca powinna jej tym mopem po facjacie przejechać.

Last edited 1 miesiąc temu by Piotr tree
Ter

Ta ,,baba, ogolnie jes niezle puer dol nię ta. Biedna starsza pani sprzataczka