stop 447

Izrael grozi Polsce! Chcą pieniędzy lub naszej ziemi [WIDEO]

przez | 16 sierpnia 2021

Nastała chwila, na którą wszyscy czekaliśmy od pewnego czasu, czyli napięcia na linii Polska – Izrael. Jest to totalna kompromitacja. Doprowadziliśmy do tego, że teraz, kiedy Polska wprowadza jakieś prawo, atakuje nas rząd izraelski. Mowa wprost o ostrej reakcji izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych na decyzję prezydenta Andrzeja Dudy. Doszło do tego, że Izrael wycofał swojego polityka z Polski. Jakby tego było mało, to Izrael ambasadorowi Polski, który miał jechać do Izraela, żeby jeszcze nie wracał z wakacji. To w praktyce oznacza, że oni wydalili naszego ambasadora.  Do czego wobec tego doszło? Mowa o sporze między Polską a Izraelem.

Spór jest wynikiem tego, jak podchodzimy do kwestii z mieniem. Otóż, jeżeli minie 30 lat, to wtedy nikt nie ma prawa do tego, gdyż mienie przechodzi na Skarb Państwa. Tak mówi prawo. Jednak Izrael za nic nie chce się z tym pogodzić, dlatego uruchamia różne kanały i prowokuje dyskusję na temat tego mienia.

Śmiało możemy powiedzieć, że Izrael jest wściekły na Polskę i atakuje Polskę. Yair Lapid, minister spraw zagranicznych Izraela, powiedział, że „Polska zaaprobowała dzisiaj – zresztą nie po raz pierwszy – antysemickie prawo, które jest dodatkowo niemoralne”. Jak potoczy się dalej spór z Izraelem? Jaki ruch wykona Prawo i Sprawiedliwość? Z pewnością powinniśmy śledzić informacje, jakie będą pojawiać się w mediach.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 33

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artamator

Chazarskie, satanistyczne plemię

Erwin

Bedziemy walczyć z zydami jesli polski rzad tak poleci.

Zbyszek

A mamy polski rząd ? Gdzie on się znajduje ?

Erwin

Te smiecie chca urzadzic sobie na terenie b. Ukrainy tzw niebiańską Jerozolimę (stad masowe wysiedlanie Ukraińców) Nie wykluczone ze częsć Polski też im sie marzy – a z takimi „Polakami” jak Duda, Morawiew i kaczor to jest mozliwe.

sofism

W ramach 447 JUST Polska zamiennie przyjmie 18 mln Ukr na utrzymanie ,tyle ile tam ma przybyć tam? Tajne porozum. zrael-       https://www.youtube.com/watch?v=6bbVjub9IXE 

henzby

Żeby ich dobrze ugodzić trzeba trafić w to co oni najbardziej lubią czyli w pieniądze. Czyli odwołujemy ambasadora i wszystkie przedstawicielstwa handlowe i Polskie firmy działające w Izraelu ,Żydzi robią to samo nie ma polaków w Izraelu nie ma Żydów w Polsce i jest symetria. Całe wieki tylko nam szkodzą. Książka ” Polska w cieniu żydostwa” jest tego dosadnym przykładem.

zet

…rok 1989…odrodzenie…nie…który premier Polski od roku 1989 do 2021 był Polakiem…prosta sprawa a wszyscy mają z tym problem…i Wielka Cisza…rzygać się chce…i nikt nic nie kuma…

Jerzy R

A jak się traktuje kłamców i rozbójników?!
Tak należy ich potraktować!
Odwołać naszego ambasadora i zerwać wszelkie stosunki.
Do czego złodzieje nam potrzebni? I tak byli zawsze naszymi wrogami a polacy ich ratowali… oto wdzięczność!

Judek

Rozpalić w piecu w Auschwitz!

Pelagia

Plemię żmijowe wyp….

sadf

a niech wypierdalaja. Specjalnie takie roszczenia wysuneli nie do splaty, zeby dostac ziemie. Nie dajcie sie omamic, nie o pieniadze tu chodzi wcale. Chca naszych ziem, bo cala Polska lezy na gigantycznych zlozach surowcow. Do tego w kazdej wielkiej przepowiedni, nasze ziemie maja zostac ocalone przy mega katastrofie ktora nadciaga. O to sie tu r rozchodzi, a nie o jakies papierki ktore dzisiaj cos znacza, a jutro sie nimi bedzie palic w kominku.

Hadea

Żydowskie mienie na terenie RP było zadłużone od co najmniej XVIII w. Rozbiory nie tylko pozwoliły na niespłacenie długów (dr Ewa Kurek o długach kahalnych), ale na przejmowanie polskich majątków przez Żydów np. po powstaniach, wskutek donosów itp. , głównie we wschodniej części – zabór rosyjski, choć nie tylko. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości większość mieszkających tu Żydów to byli Chasydzi – biedota. Polacy również nie byli wtedy bardzo bogaci. Reasumując – to polscy Żydzi byli winni Rzeczpospolitej ogromne sumy ( nie bez powodu inne kraje pozbywały się Żydów). Proceder wyłudzania kamienic należało zatrzymać. Wszystko w temacie. A że Izrael wrzeszczy na cały świat? No cóż, może światu to wreszcie znudzi, od wojny minęło tyle czasu, że to prawie 3 pokolenia. Nie mieli czasu się upomnieć, czy jak? Nawet dziś, gdy mają dokumenty, mogą się ubiegać na drodze cywilnej o zwrot mienia. Tylko że to kosztuje więcej, niż łapówa dla urzędnika administracji, który przyklepywał zwrot kamienicy 130 – latkowi na podstawie lipnego pełnomocnictwa. Amen.

Małgorzata Kras

ZYDOWSTWO NAJBARDZIEJ ZAKLAMANA PODŁA NIKCZEMNA CHCIWA RZADNA WLADZY NAD SWIATEM NACJA ZYDOWSKA KTÓRA W SWOJEJ CHCIWOŚCI ZAPOMNIELI ZE SWIAT MA JUZ JEDYNEGO PRAWDZIWEGO NIEPRZEKUPNEGO PANA BOGA JEDYNA PRAWDZIWA NIEPRZEKUPNA BOSKĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ PRZED KTÓRA KAŻDY Z NAS STANIE GDY PRZYJDZIE NASZ CZAS CZY TEGO CHCEMY CZY NIE . ANTYPOLONISCI WON RAZ NA ZAWSZE BEZPOWROTNE ZYDOWSTWO Z NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI TAK JAK IZRAEL DLA ŻYDÓW TAK POLSKA DLA POLAKOW WON CHCIWE ZAKLAMANE PODLE ZDRADZiECKIE NIKCZEMNE ZYDOWSTWO POLIN BANDA CZWORGA TRYBUNAŁ STANU NORYMBERGA CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE . BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI. KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMÓŻ PANIE BÓG.

zio

to niesa Zydzi to gag chorych grabezcow domaga se coraz wiencej znalezli sobie dojna krowe z POLAKOW i grabia ile sie da teraz chca zapewnic sobie doskonalky byt na pokolenia gag chorych grabezcow z NY ktory mnie tez okradl! z z z banku BCB okradli mnie w beszczelny sposob , kudel polski moieszkajkacy w USA i sa na uslugach potwornego dobrze zorganizowanego gagu!

Wolna Palestyna

Izrael zwrócił Palestyńczykom zagrabione ziemie i nieruchomości?

Alien

Po pierwsze jak kupiłbym ziemie na ich terenie np: W Izraelu to raczej ziemia nie należy do mnie tylko do państwa w którym ją wykupiłem a tak naprawede wydzierżawiłem….więc won z Polski bo już wyłudziliście dosyć z nieswojej ziemi….W czasie 2 wojny nie kupiliście ziemi tylko dzierżawiliście a to różnica….Bo to nie USA że jak kupisz ziemie i znajdziesz złoto czy ropę to jest twoja….

Polak

Zwyczajnie zbyć Żydów, nie tłumaczyć się im z niczego! Mienie z czasów wojny jest mieniem Polaków wyznania mojżeszowego, nie Izraela,którego nie było!!! Sami niech zaczną się tłumaczyć z terenów, domów zajętych od Palestyńczyków!!! Antysemita to nie ten kto się nie zgadza z żydami, tylko ten z kim żydzi się nie zgadzają!

Pol

GONIĆ Z Polski to judaszowe plemię.

Łukasz

Politycy nie wymiekną bo USA sprzedały Polskę Niemcom, wycofują się wszędzie, więc taka groźbą że Izrael poskarży się Stanom już nie zrobi na naszych politykach wrażenia, wystarczy posłuchać Michalkiewicza, żeby zrozumieć skąd nagle taki zwrot w naszej polityce zagranicznej, i wszystko jasne….