Jacek Hoga

Jacek Hoga UJAWNIA szokujące fakty o kondycji polskiego wojska! PRZYMUS szczepień od marca! [WIDEO]

przez | 16 grudnia 2021

– Według ostatnich danych, jakie widziałem, około 80 procent żołnierzy użyło tego preparatu medycznego, który potocznie nazywa się szczepionką. Natomiast cała reszta od wielu miesięcy się opiera i de facto przymus szczepień jest już od ponad pół roku, gdyż wszyscy oficerowie, wszyscy żołnierze, którzy nie chcą przyjąć tego preparatu są poddawani różnym szykanom. Jest to niezgodne z prawem. Sytuacja jest kuriozalna. Wszyscy już się chyba okopali na swoich pozycjach – mówi o przymusie szczepień w wojsku Jacek Hoga.

Jacek Hoga: Kto zagrał w rosyjską ruletkę?

– Ci, którzy się chcieli zaszczepić, to się już zaszczepili. Zagrali w rosyjską ruletkę. Większość z nich z wynikiem pozytywnym. Ci, którzy nie chcą się szczepić i nie chcą brać udziału w tej grze, to sam jestem ciekaw, jaka będzie decyzja. Podobnie to wygląda w policji. Jednak tam wskaźnik nie przekroczył 60 procent – dodaje Jacek Hoga.

Czy żołnierze i policjanci chcą się szczepić?

– Zakładając, że połowa z tych, którzy nie podjęli decyzji, żeby się zaszczepić, będzie upierać się przy swoim stanowisku. To oznacza, że policja, która już teraz ma braki kadrowe, będzie musiała się liczyć ze znaczącym spadkiem kadry – komentuje sytuację Hoga.

Problemy mogą dotknąć właśnie policjantów oraz żólnierzy. Tutaj kwestia jest niezwykle istotna, gdyż nie wolno dopuścić do różnych szykan wobec policjantów, którzy nie chcą się szczepić.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 23

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marja

a moze putsch!
i wsadzenie co poniektorych do pierdla?
albo oni albo my?
i polexit!

lucjan.krzysiak

Kompletna katastrofa panstwa i Narodu polskiego—-do tego doprowadzili zdrajcy z bandy czworga!!!!!!!!!!!!!!!!!!A pis od 6 lat sabotuje panstwo i Narod polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—–to obca agentura!!!!!!!!!!!!!!!!na pohybel!!!!!!!!!Niech Bog ma nas w opiece!!!!!!!!!!!!!!!!!–tylko tyle nam zostalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.s.Dzieki Panie Prezesie—-to jest porazajace—ale taka jest prawda!!!!!!!!!