Jak długo potrwa pandemia koronawirusa

Jak długo potrwa jeszcze PANDEMIA KORONAWIRUSA? Szczepionki, obostrzenia i COVIDOWE SZALEŃSTWO!!! [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Pandemia koronawirusa jeszcze się nie skończyła. A czy kiedykolwiek się skończy? Suwerenny prześmiewczo komentuje opinie oraz osądy osób, które prorokują, że będzie dalej źle. Dr Afelt wskazuje konkretną i odległą datę końca pandemii. A skąd ta pani może to wiedzieć? Czy Pani Afelt jest jasnowidzem? Są opinie, że pandemia koronawirusa będzie trwać od trzech do pięciu lat. Oczywiście głosem „ekspertów” to może się jeszcze wydłużyć.

Warto także zastanowić się nad przymusem szczepień oraz noszeniem maseczek. Osoby, które nie chcą się szczepić z różnych przyczyn (często sensownych) nie chcą, aby rząd Polski zabierał im wolność. Te osoby płacą w Polsce podatki i chcą być traktowani z szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich standardów oraz prawa, jakie panuje w Polsce.

Czwarta fala koronawirusa. O tym coraz więcej osób trąbi. A jak będzie naprawdę? Czas pokaże. W tych trudnych czasach czasami ciężko o obiektywną prawdę. Zwłaszcza, jeśli oglądamy i słuchamy mediów głównego nurtu. Coraz więcej „ekspertów” głosi różne swoje teorie, które trafiają na podatny grunt i spora część społeczeństwo bierze je za pewnik.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments