Pospieszalski lockdown

Jan Pospieszalski: CENZURA lekarzy, traktowanie ludzi jak BYDŁO i blokada badań nad COVID – Oto polityka zdrowotna PiS! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 10 września 2021

Jan Pospieszalski ostro rozprawia się z rządem. Prawo i Sprawiedliwość podejmuje nieracjonalnie decyzje pod płaszczykiem walki z Covidem. Halo! Ludzie! Obudźcie się! Są inne metody oraz sposoby radzenia sobie oraz zwalczania Covidu. Janek Pospieszalski nie owija w bawełnę i dosadnie krytykuje idiotyczne decyzje oraz kroki, jakie podejmuje partia rządząca, czyli Prawo i Sprawiedliwość.

Lekarze, naukowcy, epidemiolodzy, wirusolodzy, którzy mówią prawdę o koronawirusie i wiedzą, że są inne, lepsze i skuteczniejsze sposoby walki z Covidem, są ignorowani, blokowani oraz często ośmieszani. Z taką sytuacją mamy do czynienia w Polsce oraz w innych krajach.

Ministerstwo zdrowia w Polsce nie radzi sobie totalnie z domniemaną pandemią koronawirusa. Coraz więcej osób stosuje określenie plandemii, żeby nazwać to, z czym mamy obecnie do czynienia. Czasy nie są lekkie. Z tym stwierdzeniem na pewno każdy się zgodzi. Jednak metody walki z Covidem są niezrozumiałe. Pospieszalski mówi także o lekach na Covid oraz o szczepionkach. Wiele osób chętnie się zaszczepiło, jednak te osoby nie mają świadomości skutków tego za kilka lat. O tym media głównego nurtu nam nie powiedzą. Także politycy nie mówią nam prawdy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 21

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek

Wiem już prawie wszystko na ten temat. Jestem przewlekle chory od prawie 35 lat. Będac cukrzykiem od samego początku na insulinie lizbo) em zaledwie dawno już temu w Studium Medycznym trochę wiedzy na temat różbych chorób oraz uczyłem się wiedzy kierowanej z Instytu Żywienia i Żywności oraz w oparciu o wytyczne WHO. To co obserwuję teraz to prawdziwa masakra przy, której stan Wojenny i okupacja Hitlerowska jest przeczkolem. Lekarze którzy mają całkowitą świadomość, że mają ratować a nie doprowadzać w bliżej nieokreślonym czasie do zgonu zaszczepiobego pacjenta są pozbawieni całkowicie empatii. Nawet mój specjalista u, którego leczę się tyle lat chciał mnie przekonać co do celowości przyjęcia takiego preparatu, to jak bym dostał z liścia w policzek delikatnie ujmując. Podziwiam panią doktor Martynowską za jej odwagę i mówienie niewygodnej prawdy,choć to wygląda jak z lektury Żeromskiego o doktorze Judymie. Prawdą jest to, że to co się dzieje było precyzyjnie zaplanowane dawno temu i jeśli coś z tym nie zrobimy będziemy mieli głód 1000 razy większy od tego kiedyś na Ukrainie, światowy Komunizm Śmierci milionów. Znam ich plany tych z NWO oraz całą masę nazwisk oraz Francuzkiego autora książki na ten ukrywany przed masami tak zwanego proketariatu prawdę najbliższych dni, miesiący oraz lat.

Renata

To jest straszne co się dzieje i trudno to wszystko zrozumieć. Na Uniwesytecie Rzeszowskim jest przymus szczepień bo młodzi ludzie nie zostaną wpuszczeni na wykłady bez certyfikatu! Młoda osoba płacze mówiąc o tym i dzisiaj idzie się zaszczepić bo chce studiować… Kolejna jest wciąży i też ją zmuszają! Gdzie szukać pomocy? To są paskudne czasy! Pozdrawiam serdecznie!

Bogusława Strzelczyk

Wielki szacunek dla Pana , Panie Janie PRAWDA MUSI ZWYCIĘŻYĆ !!!!!!!!

Adam W.

Obawiam się, że wszystkie głosy, które będą się sprzeciwiały temu szaleństwu szczepionkowemu będą sxykanowanie. Wiele filmów i tekstów usuwa się z sieci. To już świadczy, że rządy Kima z Korei północnej są w Polsce aktywne. Przeraża mnie głupota ludzi idących się szczepić A ich tłumaczenia się dlaczego to zrobili są poniżej inteligencji ludzkiej. Narodzie przestań się testować i przestań się szczepić. Nie ulegajcie szykanom i różnym presjom. Dziś prawa medyczne są bezczelnie łamane w imię interesów wąskiej grupy tłustych panów, którzy śmieją się z ludzi podając im szczepionke truciznę. Tylko rozsądek i trzeźwe myślenie ocalić was może od ciężkich powikłań i ukrywanych poszczepiennych śmierci.

Jerzy R

Cóż, to są zbrodniarze którzy oszukali Naród.. konieczna druga Norynberga!
Większość społeczeństwa już odkryło prawdę…

Martin

Bardzo dziękuję za wykład.

Rjc

Mówił prawdę i zawsze mówił prawdę za to został wy pieprzony z telewizji rządowej, on jako pierwszy na głos działania amantadyny i potem za4az wylot ZA PRAWDĘ!
SĄSIEDZI RODZINA I ZNAJOMI KTÓRZY SIĘ ZASZCZEPILI POWIEDZIELI ŻE NIGDY WIĘCEJ SIĘ NIE ZASZCZEPIONY DOLEGLIWOŚCI KTÓRE MIELI PRZED SZCZEPIONKĄ ZOSTAŁY NASILONE I POGORSZONE LEDWO ŻYJĄ

Mirosław

Szanowny Panie Janie. Słucham Pana wypowiedzi i jedyne porównanie, jakie nasuwa się w przedstawionej sytuacji to porównanie do współczesnych relacji z doświadczeń ludzi z Czasów Pogardy (zsyłek na Kołymę, GUŁAG`ów, gett, niemieckich obozów koncentracyjnych, Katynia, Ostaszkowa itp). Historia „kołem się toczy” i my dzisiaj jesteśmy tego świadkami. Wielki szacunek za Pana trud w walce o Prawdę.

Kk

To wszystko znane fakty dla każdego kto się chociaż trochę interesuje. Tylko że ludzie są jak w Covidowym amoku i szkodzą sobie noszac maseczki i nie walcząc o prawo do leczenia. Zamiast tego tego biorą udział w eksperymencie medycznym. To istne szaleństwo.

Waldi

Pan Jacek z Fundacji Ad Arma w oficjalnym materiale powiedział że to jak się w Polsce walczy z covidem, i że się go nie bada i utrudnia leczenie ale zaleca tylko szczepienia i lokdałny to są wytyczne z obcych ambasad które wszyscy wykonują bez pisniecia. W sumie patrząc na ten cyrk na świecie to wierzę mu w 100 procentach. Wie co mówi jak zwykle zresztą bo ma szerokie znajomości wśród partii rządzącej….

Unravell

Witam. Czemu film jest niedostępny? Czy to tylko u mnie?

Korwinator

Już jest