Jan Pospieszalski szczepionki

Jan Pospieszalski: LEKARZ punktuje politykę wobec PANDEMII, która nie uwzględnia najnowszych badań – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 14 sierpnia 2021

W czasie konferencji, która została zorganizowana przez Ordo Medicus, można było wysłuchać wielu obszernych wystąpień nie tylko lekarzy, ale również naukowców, którzy wprost ostrzegają przed szczepieniem dzieci. Sami organizatorzy piszą o sobie, że Ordo Medicus jest społeczną inicjatywą lekarzy oraz naukowców z różnych dziedzin. Celem jest promocja zdrowia, wolności osobistej, niezależnej nauki oraz wolności słowa. W takiej konferencji wziął także udział dr n. med. Piotr Witczak, który jest biologiem medycznym oraz byłym analitykiem Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.

Lekarz, już w początkach pandemii koroanwirusa, kwestionował zasadność wprowadzonych restrykcji. Odwoływał się on do konkretnych argumentów, które odnoszą się do najnowszych badań, jakie dotyczą epidemii, która jest spowodowana wirusem SARS-Cov-2. Chodzi o realną i racjonalną ocenę naukowych podstaw, które odnoszą się do masowych szczepień. Dr Piotr Witczak udzielił wywiadu Janowi Pospieszalskiemu i opowiedział o wielu badaniach, które jasno pokazują, jak w ludzkim organizmie zachowują się substancje, które znajdują się również w szczepionkach opartych na technologii mRNA.

Według Piotra Witczaka brak jest naukowej oraz rzetelnej debaty w mediach, które powinny odnosić się do postępowania i działania rządów w trakcie pandemii. Wszystkie wypowiedzi w Internecie, które nie są zgodne z oficjalną polityką zdrowotną, są cenzurowane. Doktor sam tego doświadczył.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.3 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments