Jan Pospieszalski Warto Rozmawiać TVP

Jan Pospieszalski: Nawet komuniści CENZUROWALI media bardziej kulturalnie niż Jacek Kurski! Warto rozmawiać [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Jan Pospieszalski, będąc w podróży, dowiedział się, że prezes TVP Jacek Kurski właśnie wyrzucił program „Warto Rozmawiać”. Informacja ta, sama w sobie, nie jest aż tak bardzo zaskakująca. Jednak to, co powiedział Jacek Kurski w wywiadzie, wymaga osobnego komentarza. Kurski używa w tym wywiadzie takiego sformułowania, jakoby Jan Pospieszalski sam wykluczył się z telewizji.

Pospieszalskiemu zarzucano to, że angażował do swoich programów ekspertów, lekarzy, którzy wypowiadali rzeczy, które nie są zgodne z oficjalną linią polityczną. Jest to na pewno skandal, lecz nie ze strony Pospieszalskiego, a Jacka Kurskiego. Pospieszalski mówił prawdę, mimo że była ona niepoprawna politycznie. Takich czasów dożyliśmy, kiedy za mówienie prawdy wylatuje się z telewizji.

Według Pospieszalskiego, Kurski zarzucał mu, że mówił prawdę i że zapraszał osoby, które maja sporą wiedzę na temat koronawirusa i krytykowały to, co dzieje się nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Odpowiedź jest prosta. TVPiS to nie jest telewizja dla Polaków. Musimy wprost powiedzieć, że jest to tuba propagandowa Prawa i Sprawiedliwości.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Jan Pospieszalski: Nawet komuniści CENZUROWALI media bardziej kulturalnie niż Jacek Kurski! Warto rozmawiać [WIDEO]

 1. ZBYSZEK

  TA LEWACKA OPOZYCJA JAK DOJDZIE DO WLADZY TO WTEDY BEDZIE TELEWIZJA TAKA JAK PRZED 2015 CZYLI TA CO MOWI PRAWDE 24 H NA DOBE BIS ALE WIDOCZNIE TAKA MA BYC DLA POLAKOW WG WAS.
  POSPIESZALSKIEGO PROGRAMY BARDZO LUBIE I ZALUJE ZE NIE BEDZIE GO W TVP, ALE MUSZĘ POWIEDZIEC ZE TE OSTATNIE PRZEDSTAWIALY PROBLEM COVIDOWY JEDNOSTRONNIE TYLKO TEJ KTORY PODZILELA PAN POSPIESZALSKI, A CHYBA NIE TAKA JEST ROLA DZIENNIKARZA.

  Odpowiedz
  1. Wolny

   Tylko prawda nas wyzwoli. Nie propaganda. Wszyscy są warci siebie i do jednego worka bez względu na opcję polityczną. Dobro ludzi powinno się liczyć a nie kto ma rację. Widać, że arena polityczna stała się prywatnym folwarkiem.

   Odpowiedz
 2. IV fala to MY, sr...ją pod siebie ze strelachu

  Kurwizja od początku jest w takim samym miejscu, typowa śmierdzaca parchem judeoubecka gadzinówka.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *