Jan Pospieszalski pytania do PiS

Jan Pospieszalski: NIEWYGODNE pytania do rządu PiS – Konferencja Stowarzyszenia Prawników [WIDEO]

przez | 6 września 2021

Jan Pospieszalski znany jest ze swojej niezależności oraz niewygodnych pytań, jakich nie boi się zadawać. Tym razem chodzi o niewygodne pytania do rządu Prawa i Sprawiedliwości. Kwestia odnosi się do wolności jednostki, wolności wyznania, wolności jakie gwarantuje nam Konstytucja (na przykład zawieranie małżeństw, wiara w Boga) oraz wolność wygłaszania własnych poglądów. Konstytucja jasno mówi na temat zawierania związków małżeńskich, na co szczególną uwagę zwraca Janek Pospieszalski. W Polsce musimy zatem respektować obowiązujące prawo oraz Konstytucję.

Pospieszalski wypytuje prawników na temat domniemanej pandemii koronawirusa. Tutaj działania rządu w Polsce są niejasne. Musimy być konkretni wobec tych działań oraz jaki jest cel wprowadzenia takich, a nie innych zasadach w czasach, kiedy problem Covid dotyczy nie tylko Polaków, ale także obywateli innych krajów.

Jan Pospieszalski od zawsze słynął ze swoich konkretnych poglądów oraz nigdy nie bał się zadawać niewygodnych pytań, czy to do partii rządzącej, czy też do partii opozycyjnych. Szczególnie w obecnych czasach wolność dla Polaków nabiera nowego wymiaru. Jest to związane na przykład z tym, co Prawo i Sprawiedliwość szykuje dla osób, które nie chcą się szczepić i mają ku temu zdecydowane oraz logiczne argumenty.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments