Jan Pospieszalski o ruchu Polska Jest Jedna

Jan Pospieszalski o ruchu Polska Jest Jedna. Czy prezydent wysłucha tego apelu? – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 8 października 2021

– Naszym celem jest wolność. Celem jest odzyskanie prawa do prawdy o naszym zdrowiu oraz o sytuacji pandemicznej w Polsce. Jesteśmy skrępowani czymś, co jest cenzurą prewencyjną. Jesteśmy ograniczani w swoich działaniach różnymi administracyjnymi nakazami. Ta sytuacja niestety się zagęszcza. Następuje też dzielenie Polaków poprzez media, poprzez polityków, poprzez propagandę proszczepionkową. Chodzi też o szukanie wrogów w tak zwanych mitycznych antyszczepionkowcach – ocenia sytuację pandemiczną w Polsce dziennikarz Jan Pospieszalski.

– Ten proces się nasila i jako dziennikarz nie mogę stać z boku. Dziennikarze są od tego, aby relacjonować to wszystko, opowiadać o tym, robić reportaże i być głosem tych, którzy nie zawsze mają dostęp do mediów i nie zawsze ten głos słychać. Tak właśnie traktuję swoją misję i mój udział w tym przedsięwzięciu. Nie mam ambicji politycznych. Gdybym chciał wejść do polityki – miałem propozycję 25 lat temu – to dzisiaj doskonale zdaję sobie sprawę, że decyzję podjąłem kiedyś i moją misją obecnie jest wejść w aktywną politykę – dodaje Jan Pospieszalski.

– Chcę, jako dziennikarz, jako publicysta, jako uczestnik debaty publicznej, bardzo mocno powiedzieć, że żyjemy w zmieniającym się świecie. Ta zmiana nie jest dobra. Ona idzie w kierunku ograniczenia naszych praw i zabierania nam krok po kroku naszej wolności. I na to nie może być zgody. To jest naturalny odruch – mówi Pospieszalski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.8 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mirosław

I co w tej sytuacji zrobi biedny PAD? Zapewne powtórzy swoje wcześniejsze deklaracje, że jest przeciwnikiem segregacji sanitarnej, po czym będzie uważał, że wywiązał się z obowiązku, jaki nakłada na niego piastowane stanowisko.