Pospieszalski o segregacji sanitarnej w Filharmonii Narodowej

Jan Pospieszalski: SEGREGACJA sanitarna w Filharmonii Narodowej – „Dyrektor dzieli nas na LEPSZYCH i GORSZYCH” – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Jan Pospieszalski mówi o tym, że docierają do niego informacje od wielu osób, których coraz częściej dotykają problemy związane z segregację sanitarną. Pracodawcy, przełożeni zarówno w wojsku, w strukturach kościelnych, ale również pracodawcy w jednostkach kultury, wymagają od swoich podwładnych, aby ci poddali się szczepieniom. Jest to równoznaczne z oddawaniem fragmentów naszej wolności.

Do takich sytuacji dochodzi także w Filharmonii Narodowej. Doszło tam do tego, że na początku sierpnia, pracownicy dostali pismo od dyrektora, które mówi o tym, że życzy on sobie zbierać od pracowników wrażliwe dane osobowe. Dyrektor żąda podania informacji czy pracownicy są zaszczepieni. Odmowa podania takich informacji oznacza, że osoby niezaszczpeione jest kierowana dwa razy w tygodniu na przymusowe testy.

Pospieszalski pyta się o to, jak odbija się na pracy zespołu. Część osób, która nie zgadza się z bezprawnym działaniem dyrektora, jest odsuwana od pracy. Czy takie zbieranie informacji jest zgodne z prawem? Jaka jest podstawa prawna? Czy mamy do czynienia z naruszaniem prawa?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

To wszystko są Żydzi postawieni na wysokich stanowiskach ,którzy masonskie decyzję wykonująca cała gorliwością ja na miejscu pracowników zarządałbym od dyrektora dokumentu o szczepieniu,ale nie placebo. Nie jest to publicznie ujawniane ,ale wybrane osoby są zapraszane do szczepień placebo. W ten sposób takie osoby po szczepieniu głoszą, że nic im nie jest i ,że jest nieprawdą iż szczepionki są szkodliwe. Zakłamanie totalne. Państwo tak zakłamane upadnie.