Pospieszalski o segregacji sanitarnej w Filharmonii Narodowej

Jan Pospieszalski: SEGREGACJA sanitarna w Filharmonii Narodowej – „Dyrektor dzieli nas na LEPSZYCH i GORSZYCH” – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Jan Pospieszalski mówi o tym, że docierają do niego informacje od wielu osób, których coraz częściej dotykają problemy związane z segregację sanitarną. Pracodawcy, przełożeni zarówno w wojsku, w strukturach kościelnych, ale również pracodawcy w jednostkach kultury, wymagają od swoich podwładnych, aby ci poddali się szczepieniom. Jest to równoznaczne z oddawaniem fragmentów naszej wolności.

Do takich sytuacji dochodzi także w Filharmonii Narodowej. Doszło tam do tego, że na początku sierpnia, pracownicy dostali pismo od dyrektora, które mówi o tym, że życzy on sobie zbierać od pracowników wrażliwe dane osobowe. Dyrektor żąda podania informacji czy pracownicy są zaszczepieni. Odmowa podania takich informacji oznacza, że osoby niezaszczpeione jest kierowana dwa razy w tygodniu na przymusowe testy.

Pospieszalski pyta się o to, jak odbija się na pracy zespołu. Część osób, która nie zgadza się z bezprawnym działaniem dyrektora, jest odsuwana od pracy. Czy takie zbieranie informacji jest zgodne z prawem? Jaka jest podstawa prawna? Czy mamy do czynienia z naruszaniem prawa?

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Jan Pospieszalski: SEGREGACJA sanitarna w Filharmonii Narodowej – „Dyrektor dzieli nas na LEPSZYCH i GORSZYCH” – Warto Rozmawiać [WIDEO]

  1. Adam W.

    To wszystko są Żydzi postawieni na wysokich stanowiskach ,którzy masonskie decyzję wykonująca cała gorliwością ja na miejscu pracowników zarządałbym od dyrektora dokumentu o szczepieniu,ale nie placebo. Nie jest to publicznie ujawniane ,ale wybrane osoby są zapraszane do szczepień placebo. W ten sposób takie osoby po szczepieniu głoszą, że nic im nie jest i ,że jest nieprawdą iż szczepionki są szkodliwe. Zakłamanie totalne. Państwo tak zakłamane upadnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *