Jan Pospieszalski

Jan Pospieszalski: To są wszystko WYSSANE Z PALCA informacje, na które NIE MA… – Warto rozmawiać [WIDEO]

przez | 17 lipca 2021

Jan Pospieszalski dziękuje Stowarzyszeniu Piotra Skargi za zainicjowanie fantastycznej i potrzebnej akcji zatytułowanej „Dajcie rozmawiać”. Ponad 31 tysięcy osób podpisało się pod petycją do zarządu TVP, do prezesa Kurskiego, żeby przywrócić program Pospieszalskiego na antenę. Na efekty musimy poczekać do września.

Miesiąc temu w Krakowie Witold Gadowski odczytał deklarację. Dziennikarz razem z tysiącami osób protestowali przeciwko ograniczeniu, żądając wolności. Jan Pospieszalski dziękuje Witoldowi Gadowskiemu, Stowarzyszeniu Piotra Skargi oraz wszystkim osobom, które zjawiły się na proteście, żeby powiedzieć stanowcze „NIE!” wobec działań władzy.

Doszło do sytuacji, kiedy Grzegorz Płaczek zapytał ministra zdrowia, czy i jakie badania mogą pokazać, żeby potwierdzić, że zaszczepienie powoduje większą odporność organizmu niż przechorowanie. Pan Płaczek otrzymał odpowiedź, że ministerstwo nie dysponuje takimi badaniami. Wniosek z tego jest taki, że ministerstwo zdrowia nie może żądać od ozdrowieńców, żeby ci 30 dni po przechorowaniu się szczepili.

Z tego wynika, że popisu partii rządzącej w kwestiach związanych z koronawirusem ciąg dalszy. Kiedy lub czy w ogóle to Covidowe szaleństwa się skończy?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments