Jan Pospieszalski

Jan Pospieszalski trafia w samo sedno problemu, jakim jest udział Watykanu i papieża Franciszka w propagandzie i nagonce segregacyjnej! [WIDEO]

przez | 29 grudnia 2021

– Z czego to wynika? Wynika to z tego, że jeżeli narracja Watykanu dokładnie jest taka, i papież Franciszek demonstracyjnie nawołuje do szczepień, twittuje różne mniej lub bardziej rozsądne… ogranicza pracę w kurii, wprowadza segregację wśród Gwardii Szwajcarskiej, nie wpuszcza niezaszczepionych do pracy. Plus, uruchamia punkt szczepień dla cudzoziemców czy obcokrajowców w samym Watykanie. Chodzi o to, że przykład idzie z góry, mało jest odważnych naszych hierarchów, którzy by powiedzieli: OK, papież w kwestiach kanonicznych, doktryny wiary, jest dla nas wyrocznią, a w kwestii dotyczących szczepionek niesprawdzonych, nieprzebadanych i eksperymentu medycznego jest zwykłym, prywatnym człowiekiem i niech ty nam nie wjeżdża z tego rodzaju opowieścią – mówi Jan Pospieszalski.

Jan Pospieszalski o całym tym kryzysie koronawirusowym

– Na razie takiego czegoś nie słyszałem, jest „Roma locuta, causa finita” i być może z tego wynika. Internet jest jednak pełen informacji. Doniesienia z Internetu wskazują, że pewne dziwne postawy, zarządzenia, regulacje wdrażane były dużo wcześniej, a które dzisiaj zostały użyte po to, żeby zarządzać tym kryzysem koronawirusowym – dodaje Jan Pospieszalski.

Kto chce decydować za nas?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 130

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil

Zapomniane orędzie z La Salette:

,, Drżyj Ziemio i wy, którzy głosicie się sługami Jezusa Chrystusa, podczas gdy w głębi duszy czcicie siebie. Drżyjcie, bo Bóg wyda was swoim wrogom, gdyż miejsca święte są miejscami zepsucia; wiele klasztorów nie jest już domami Boga, lecz pastwiskami Asmodeusza i jego własnością.

Włochy będą ukarane za swoją chęć zrzucenia jarzma Pana Panów i poddane wojnie, krew będzie płynąć ze wszystkich stron, kościoły będą zamknięte lub zbezczeszczone, kapłani i duchowni będą wywiezieni lub mordowani -i to w sposób okrutny. Wielu porzuci Wiarę, liczba księży i duchownych, którzy odłączą się od prawdziwej religii będzie wielka, między nimi znajdą się nawet biskupi.

Biada mieszkańcom Ziemi. Będą krwawe wojny, głód, plagi i epidemie, będą przerażające deszcze zwierząt; pioruny, które niszczyć będą miasta, trzęsienia ziemi, które pochłoną całe państwa.

Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta. ”

Krzysztof Akierman

Kochany Panie Janku – segregacja Ludzi przez Watykan??? ooo losie okrutny przeciez to nic nowego, bowiem juz pod koniec XII wieku papa byl wydal dokument mowiacy o tym, iz kazdy innowierca to zbrodniarz, a czym ze jest tajna instrukcja wydana w 1962 roku zakazujaca zglaszania aktow pedofilskich wsrod ksiezy, a zbrodnie na dzieciach nie chrzescijaskich w Kanadzie i Australii??? A dlaczego Miedzynarodowy Trybunal Karny wydal wyrok skazujacy pape Benedykta XVI, ktory by uniknac kary – abdykowal!!! i to papiez, ktory wczesniej przez dlugie lata byl szefem Kongregacji Nauki Wiary… Panie Janku – Nauki Wiary, ztem? zatem oto oblicze tejze….

Michał

To prawda ale są naiwni ludzie, którzy wierzą w czyste intencje Watykanu i do takich przemawia Jan Pośpieszalski.