Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke OSTRO wypowiada się na temat obowiązku SZCZEPIEŃ! „Socjaliści twierdzą, że człowiek jest idiotą” [WIDEO]

przez | 19 sierpnia 2021

Lider Konfederacji od zawsze były przeciwny przymusowym szczepieniom przeciwko Covid-19. Obecnie coraz więcej mówi się w Polsce o obowiązku szczepień. Na ten temat wypowiadają się nie tylko naukowcy i lekarze, ale również dziennikarze. Oczywiście swoje zdanie mają w tej kwestii też politycy różnych partii. Nawet minister zdrowia, Adam Niedzielski, często mówił o obowiązku szczepień. Jak sam przyznał: „docieramy właśnie do punktu, gdzie trzeba będzie wprowadzić obowiązek szczepień w Polsce”.

– Mowa o obowiązku a nie o przymusie. Przymus szczepień jest czymś zupełnie innym. Wobec tego pierwszy w kolejności do szczepień powinien być personel medyczny. Za obowiązkiem szczepień są nie tylko lekarze, ale także pacjenci. Według nich takie bezpieczeństwo im się należy – dodał minister Niedzielski.

Jednak inne zdanie ma Janusz Korwin-Mikke. Oto co powiedział prezes partii KORWiN.

– Według socjalistów, wszyscy ludzie są idiotami, którzy nie są w stanie podjąć racjonalnej i rozsądnej decyzji. Chodzi oczywiście o to, czy się zaszczepić, czy też nie. W demokracji ten sam idiota jest kompetentny, żeby wybrać parlament, czy też prezydenta, który może nakazać szczepić się każdemu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments