Jerzy Zięba o przemyśle szprycowym

Jerzy Zięba o przemyśle SZPRYCOWYM: Prawda wychodzi na jaw! [WIDEO]

przez | 5 maja 2022

Jerzy Zięba o przemyśle szprycowym

– Na mojej stronie internetowej (jerzyzieba.com – przypomina autor) dokonałem pewnego podsumowania odnośnie Covid-19, spraw związanych ze szprycami, itd. Ja to celowo nazywam podsumowaniem, gdyż chodzi o coś, co już się kończy. U nas koronawirus już się skończył, ale w tym podsumowaniu przekazałem informacje dotyczące konkretnych publikacji, które już są w tej chwili w domenie publicznej. Pokazałem publikacje, które są wynikiem analizy właśnie tych 11 tysięcy dokumentów Pfizera, które zostały upublicznione 1. kwietnia. Przemysł farmaceutyczny w ogóle zgłosił się do Kongresu w Stanach Zjednoczonych z propozycją ustawy, żeby utajnić wszystkie badania kliniczne, jakie oni robią… – mówi Jerzy Zięba.

Jerzy Zięba wypowiada się na temat odtajnienia dokumentów odnośnie szczepionek Pfizera

– … to jest przecież chore, ale to już stawia pod znakiem zapytania uczciwość tego przemysłu, żeby utajnić wszystko, co oni robią. Sąd powiedział „Nie!” i nakazał wszystko ujawnić. Oni zgodzili się z decyzją sądu, ale stwierdzili, że zajmie im to około 75 lat, żeby to wszystko ujawnić. I właśnie pod wpływem decyzji sądu zmuszono przemysł farmaceutyczny do ujawnienia danych znacznie wcześniej i pierwsze 11 tysięcy dokumentów Pfizera zostało ujawnionych 1. kwietnia. Są osoby, które przeanalizowały wszystkie dokumenty i ja dokonałem podsumowania, biorąc pod uwagę to wszystko razem – dodaje Jerzy Zięba.

Źródło: Niezależna Telewizja (BanBye)

Katarzyna Szewczyk: EPIDEMIA ŚWIADOMOŚCI – Co wydarzy się w MARCU 2023 roku? [WIDEO]

https://wolnosc.tv/katarzyna-szewczyk-epidemia-swiadomosci-co-wydarzy-sie-w-marcu-2023-roku-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 184

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZiebaBiznesmenzPiekła

Powinno się tego Pana zamknąć w ciupie, skonfiskować majątek, a książki ocenzurować. Ludzi którzy świadomie, dla zysku podważają autorytet profesorów ademickich, lekarzy, oskarżają dla zysku całe śodowisko medyczne które w szpitalach zakaźnych z narażeniem zdrowia walczą o życie tych bezbronnych, starszych i chorych którzy umierają na oddziałach. Powinno się go zamknąć za szerzenie teorii spiskowych. Działa Pan na szkodę całego społeczeństwa i zarabiając uczestniczy w ludobójstwie. Hańba

Grzegorz

Panie Jerzy,niech pan nie żartuje!co najwyżej ma pan 52 lata )
Dziękuję bardzo za materiał i ludzi takich ,jak pan Jerzy Zięba,którzy walczą o prawdę i ją przekazują.brawo niezależnym mediom.pozdrawiam i wszystkiego najlepszego

Ana

Jak słucham tego jak się morduje dzieci serce mi krwawi. Jeśli człowiek jest taki okrutny to rasa ludzka powinna przestać istnieć. Nam brakuje lat świetlnych do zwierząt bo one są dużo lepsze niż ludzie! Oby wszyscy ci mordercy i kobiety które dobrowolnie się na to zgodziły bóg ukarał!!!

Ana

Obrzydliwe to jest morderstwo nienarodzonego dziecka! Jestem przeciwna każdej aborcji. Jazdę życie trzeba ochrania! Każde dziecko jest darem które trzeba pielęgnować!!!

Grzegorz

Amen.
Pozdrawiam @Ana

jadam

Włosy na głowie stają dęba .
W porównaniu z tą „medycyną”
Tzw. komory gazowe w Auschwitz/Oświęcimiu ,
to …. „zabawy skautów , czy hitlerjugendowców „