Close Menu
  • Strona główna
  • Polityka
  • Polska
  • Świat
  • Biznes
  • Rozwój Osobisty
  • Wsparcie
Facebook X (Twitter) YouTube TikTok
Facebook X (Twitter) YouTube TikTok
Wolnosc.TV
  • Strona główna
  • Polityka
  • Polska
  • Świat
  • Biznes
  • Rozwój Osobisty
  • Wsparcie
Wolnosc.TV
Strona Główna » Strona główna » Jerzy Zięba u Andy Choińskiego – SYSTEM ATAKUJE!
Nauka

Jerzy Zięba u Andy Choińskiego – SYSTEM ATAKUJE!

27 stycznia 2023
Jerzy Zięba
UDOSTĘPNIJ!
Facebook Twitter

– Jerzy Zięba jest ostatnio atakowany przez te wszystkie mainstreamowe media. Ukazało się wiele artykułów o procesach sądowych, które Jurek przegrał i tam już praktycznie go prawie wsadzają do więzienia za bycie propagatorem niekonwencjonalnego leczenia, niekonwencjonalnej medycyny, i bycia antyszczepionkowcem, ale jak wiecie Jurek jest moim przyjacielem. Bardzo dużo z nim rozmawiam i bardzo dużo z nim przeżyłem, i wiem, że wiele ludzi poprzez wiedzę poprzez wiedzę Jurka odzyskało zdrowie – tymi słowami rozpoczyna program Andy Choiński.

Jerzy Zięba oferuje nagrodę 5 000 000 zł dla polskiego wirusologa, który wyizoluje wirusa!

Wszyscy wściekle atakują Jerzego Ziębę, jak wilki!

– Także wszyscy ci, którzy go wściekle atakują, niestety – miejmy nadzieję, że nie – ale może kiedyś przyjdą do niego po poradę i wtedy może się opamiętają, że Rockefellerowska medycyna ma pewien poziom. Jak się przejdzie ten poziom, to już nie pomoże. Wiele ludzi, którzy dostali taką wiadomość od lekarzy: „No sorry, już zostało panu sześć miesięcy, rok, dwa lata, dwa tygodnie”, po prostu rozkładają ręce i wtedy dopiero szukają wiedzy i możliwości wyleczenia się. Dlatego oskarżanie ludzi tak bezsensownie, tylko dlatego, że inaczej myślą, że inaczej robią, że są poza schematami, dla mnie to jest średniowiecze. To, co dzieje się w Polsce, te wszystkie ataki na Jurka i nie tylko na niego, ale także na innych ludzi, którzy chcą inaczej żyć, inaczej funkcjonować, są dla mnie średniowieczem. Tak, jakbyśmy się przenieśli 500, 600 lat do tyłu i główna filozofia czy naukowe dogmaty, które wtedy istniały, były podważane, to kończyło się to na stosie albo obcinało się głowę – kontynuuje pan Choiński.

O mediach, które żerują na skandalach!

– Media, jak to media, żerują na skandalach, żerują na sensacji. Tę sensację w Polsce rozpisali. Dlaczego? Wspomniałeś o moich wyrokach. To jest wyrok! A właściwie nawet dwa wyroki. To nie są jakieś wyroki, jak piszą: „Jerzy Zięba tonie w wyrokach”. Takie są właśnie medialne bzdury – wypowiada się Jerzy Zięba.

Mówił prawdę, a oni go ścigają!

– Tyle prosiłem ich, mówiłem. Ja nie będę was ścigał sądownie za ukazanie mojego wizerunku w kontekście spraw sądowych i mówiłem, że ja się nie boję. Nie publikujcie jakiś zdjęć Jerzy Z. Powiedźcie: Jerzy Zięba! Pokażcie mój wizerunek! Ja nie potrzebuję tego typu ochrony mojego wizerunku. Bo ja to mam daleko gdzieś – dodaje pan Zięba. Tak to się robi w Polsce! Osoba, która ma odwagę mówić prawdę i która wie jak leczyć, jest ścigana przez sądy i tępiona oraz oczerniana przez media głównego ścieku!

Jerzy Zięba u Kubania: Czy pozwolimy na upadek Polski?

Źródło: AndyChoinski (Rumble.com)

Numer rachunku bankowego:
35 2490 0005 0000 4600 7727 2518
Nazwa odbiorcy:
Blog Portal Sp. z o.o.
Tytuł przelewu: Darowizna

Wsparcie PayPal:

Wsparcie Patronite:

Wspieraj Autora na Patronite

Możesz również postawić nam wirtualną kawę 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Będziemy wdzięczni za każdy datek. Bardzo nam to pomoże w prowadzeniu strony!
Artykuły na naszej stronie są notorycznie BANOWANE przez Google pod pretekstem „nierzetelnych i szkodliwych deklaracji” oraz „treści niebezpiecznych lub obraźliwych„, a nasze profile w mediach społecznościowych są regularnie cenzurowane za szerzenie niewygodnej prawdy.

Prosimy również o wsparcie poprzez obserwowanie naszych profili w social mediach!
Linki poniżej 🙂

OBSERWUJ Wolność.TV na Twitterze

SUBSKRYBUJ Wolność.TV na YouTube

POLUB Wolność.TV na Facebooku

OBSERWUJ Wolność.TV w Google News!

Wszystkim wspierającym nas do tej pory bardzo dziękujemy 🙂

Oceń artykuł!

Średnia ocen. / 5. Liczba ocen.

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Jeśli uważasz, że ten artykuł był wartościowy...

Obserwuj nasze profile społecznościowe!

Andy Choinski Jerzy Zięba

Polecane:

Marcin Rola: Zgaszenie świeczek chanukowych – „terroryzm” i „zbr***nia”! Zam***owanie Polaka w Strefie Gazy – incydent bez specjalnego znaczenia?!

Marta Czech: Śmiertelne niebezpieczeństwo dla Polaków? Co zrobi Putin, Tusk, Zełenski i Biden? POLEXIT!

Klimatyczne historie, żeby zedrzeć… i nie tylko!

Konrad Berkowicz PROSTO i przejrzyście WYJAŚNIA obecny rząd: „Oni po prostu z was KPIĄ!”

Grzegorz Braun: Rząd Polaków zdradził, osierocił i wystawił do wiatru!

MOCNA SZARŻA ekipy Grzegorza Brauna na mównicę sejmową: „Uśmiechnięta Polska pałuje, gazuje i pacyfikuje protestujących!”

Legalizacja k*n*pi indyjskich – kto na niej skorzysta?

Rosja i Chiny Planują Budowę Małej Elektrowni Nuklearnej na Księżycu: Nowy Projekt W Kosmosie!

Wolna energia według Tesli, Bediniego, Trombly’ego. Stłumione Wynalazki!

Marcin Rola: Tajne posiedzenie Sejmu RP?! Co oni planują ws. wojny, Polski i Polaków?!

Jerzy Jaśkowski: Czy rolnicy wiedzą o co walczą? Jak się zdrowo odżywiać, gdy wszystko jest zatrute?

Dr Jerzy Jaśkowski: Czy to jest jeszcze medycyna? Komu zależy na naszym uśmierceniu?

Katarzyna Szewczyk: Kapitalizm interesariuszy! Jak regulacje niszczą przedsiębiorczość!

Przełom: Silnik benzynowy 2.0 pokonuje całą konkurencję!

Leave A Reply

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Najnowsze:

Urszula Handlura – Czy wiemy, o co chodzi w Unii Europejskiej?

10 maja 2024

Robert Mazurek: Korupcja polityczna po polsku!

10 maja 2024

Dr Lucyna Kulińska: Wywłaszczenie Polaków już zaraz! Jak bronić się przed utratą wolnej Polski?

10 maja 2024

Prof. Antoni Dudek: Będą obiecywać dochód gwarantowny?! Czeka nas powrót rozdawnictwa bez hamulców?

10 maja 2024

Marcin Rola: Szokujące słowa słynnego polskiego polityka! Politycy wraz z rodzinami gotowi do ewakuacji z Polski?!

10 maja 2024

Agnieszka Wolska: Słynni naukowcy ujawniają utajnione fakty ws. C19! Dokumenty wstrząsną światem?

10 maja 2024

Grzegorz Braun MASAKRUJE minister Zielińską: 70 lat temu siedziałaby pani w czerwonym krawacie i kochała Stalina!

9 maja 2024

Traktat p***demiczny WHO – Walka trwa!

9 maja 2024

Marcin Rola: Reprezentantka Ukrainy na Eurowizję promuje zb***dniarza Banderę?! Fajnopoljaki nie udawajcie zaskoczonych!

9 maja 2024

Bosak, Braun, Piech: Wielka koalicja do Parlamentu Europejskiego!

9 maja 2024

Dr Sławomir Ozdyk: Demokracja niszczy Niemców! To już kalifat!

9 maja 2024

Marek Skowroński: Ile medycyny jest w medycynie? Ile ekologii w ekologach?

9 maja 2024

Czy dawna Hanza odradza się w Europie?

8 maja 2024

Grzegorz Braun WYŚMIEWA Ryszarda Petru w Sejmie: Przypomina mi się fraza o psie, kiedy pana słucham!

8 maja 2024

Dr Artur Bartoszewicz: Koniec Zielonego Ładu! Będzie rewolucja? UE padnie przez Ład!

8 maja 2024
Kategorie
  • Biznes (209)
  • Forex (1)
  • Giełda (4)
  • Gospodarka (225)
  • Inwestycje (47)
  • Kryptowaluty (2)
  • Nauka (400)
  • Polityka (2 011)
  • Polska (1 668)
  • Rozwój Osobisty (1)
  • Sejm (588)
  • Strona główna (3 759)
  • Świat (1 300)
  • Wideo (3 310)
Tagi
Agnieszka Wolska BanBye Bosak Braun Covid-19 Dobromir Sośnierz Donald Tusk Grzegorz Braun Grzegorz Płaczek Jan Pospieszalski Janusz Korwin-Mikke Konfederacja Konfederacja Korony Polskiej koronawirus Krzysztof Bosak lewica lockdown Marcin Rola Mateusz Morawiecki Niemcy pandemia pandemia koronawirusa Piotr Szlachtowicz PiS plandemia koronawirusa polityka Polsat News Polska Prawo i Sprawiedliwość przymus szczepień Rosja segregacja sanitarna sejm Stany Zjednoczone szczepienia szczepionki Sławomir Mentzen Ukraina Unia Europejska WHO Wojciech Cejrowski Wojciech Sumliński wojna na Ukrainie wRealu24 wybory do Sejmu
Stopka:
  • Kontakt
  • Polityka Prywatności
  • Regulamin
  • RODO
Facebook X (Twitter) YouTube TikTok
Wolnosc.TV 2022

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.