Justyna Walker o eksperymencie medycznym

Justyna Walker: Bronimy dzieci przed eksperymentem! Australia w ogniu! Konferencja w Sejmie? [WIDEO]

przez | 29 września 2021

Czy w Polsce dokonuje się eksperyment na dzieciach? O tym wszystkim mówi pani Justyna Walker w studiu telewizji internetowej wRealu24 w rozmowie z dziennikarzem Piotrem Szlachtowiczem. Koronawirus rodzi wiele problemów, ale czy partia rządząca także nie robi nam pod górkę i nie wprowadza dodatkowych problemów. Czy zatem mamy do czynienia z rzekomą pandemią koronawirusa?

– Ja też dostaję informacje o szkołach, które się zamykają. Dostaję też informacje o nauczycielach, którzy walczą. Ostatnio jeden z nauczycieli podzielił się z rodzicami listami, które rodzice mogą podpisywać, gdy nie zgadzają się na maseczki czy też na jakieś prowokacje. Cóż… musimy wspomagać takich nauczycieli. Tutaj historia zakończyła się świetnie, gdyż po naciskach od nauczycieli i od dyrektora, ten pan nauczyciel odpisał, przy wspólnej naszej pomocy, i sprawa się urwała – komentuje zdarzenie jakie miało miejsce Justyna Walker.

– Do jakiego momentu doszliśmy? Mamy na stole coraz więcej dowodów na to, że to wszystko jest ściema, że to wszystko, co musimy brać, to, to wszystko jest absurdem i jednym wielkim eksperymentem medycznym. Po tym weekendzie jestem po obejrzeniu konferencji niemieckich naukowców, którzy opowiadają, co znaleźli w ciałach, kiedy robili sekcję zwłok. Były to także osoby, które umierały po szczepionkach. Dowodów na eksperyment medyczny jest więcej. Ci tak zwani „fachowcy” namawiają nas do tego wszystkiego – mówi Piotr Szlachtowicz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 30

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments