Konfederacja o kopalni Turów

Konfederacja: GIGANTYCZNA kara nałożona na Polskę! Pół miliona euro DZIENNIE! KOMPROMITACJA rządu w sprawie kopalni Turów! [WIDEO]

przez | 21 września 2021

Konfederacja ma jasne stanowisko odnośnie kompromitacji rządu polskiego w kwestii związanej z kopalnią Turów. Jak widać, rząd totalnie nie radzi sobie z wieloma problemami i nie wie, jak je rozwiązać. Tak jest właśnie z kopalnią Turów. Konfederacja ma jasne stanowisko w sprawie wyroku TSUE, który właśnie odnosi się do kopalni w Turowie. Tutaj rząd się po prostu ośmieszył.

Otóż wczoraj Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej nałożył na Polskę gigantyczną karę w wysokości 500 tysięcy euro dziennie za nie zaprzestanie wydobycia węgla brunatnego. Tę kwotę Polska musi zapłacić na rzecz Komisji Europejskiej.

Coraz więcej osób oraz partie opozycyjne krytykują Prawo i Sprawiedliwość za złe rządy. Decyzje partii rządzącej są często absurdalne, nielogiczne oraz powodują uśmiech na twarzy i kompromitację. Teraz PiS nas ośmieszył w całej Europie w związku z wydobyciem węgla brunatnego w kopalni Turów. Czy takich rządów chcą Polacy? Czy Prawo i Sprawiedliwość kompletnie nie radzi sobie z rządzeniem Polską. Także Konfederacja punktuje złe decyzje Prawa i Sprawiedliwości i głośno o nich mówi. Niestety często takie argumenty nie docierają do wyborców PiS. Wobec tego jest jak jest.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bolo

To nie kompromitacja. To świadome działanie pejsatych okupantów.