Brak szczepień i zwolnienie z pracy

KORONAWIRUS! Pracodawca wyśle na bezpłatny urlop pracownika, który nie pokaże „zaświadczenia” [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Pracodawca będzie mógł wysłać na bezpłatny urlop osobę, która nie jest zaszczepiona i nie może okazać zaświadczenia. To de facto będzie oznaczać zwolnienie z pracy. Politycy odważnie mówią, że to nie będą zwolnienia. Jednak prawda jest inna. Będzie to oznaczać brak otrzymywania wynagrodzeń. W ten sposób chcą wprowadzić w Polsce przymus szczepień. Jednak nie wszystkie osoby w Polsce chcą się zaszczepić, gdyż te osoby są świadome tego, że powikłania po szczepionce mogą pojawić się nawet po wielu latach. Czy zatem mamy do czynienia z przymusowym szczepieniem się?

Skierowanie przez pracodawcy na urlop bezpłatny to skandal, z jakim będziemy mieć do czynienia. Czy wobec tego mamy do czynienia z dyskryminacją? W zupełnie innym tonie przepisy oceniają związkowcy, którzy do tego pomysłu odnoszą się bardzo krytycznie. Takie rozwiązanie jest dyskryminujące w punktu widzenia prawa pracy.

Cała ta rzekoma pandemia koronawirusa rodzi wiele różnych problemów. Nie mamy wolności wyboru, jeśli chodzi o szczepienie się. Rząd chce przymusić wszystkich Polaków do szczepienia się na koronawirusa, gdyż w jego ocenie jest to jedyne skuteczne rozwiązanie i metoda na walkę z koronawirusem. Jednak czy tak jest naprawdę? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „KORONAWIRUS! Pracodawca wyśle na bezpłatny urlop pracownika, który nie pokaże „zaświadczenia” [WIDEO]

  1. Gościu

    A kto dla rządzących, dla posłów i dla senatorów i prezydenta jest pracodawcą? Czy to przypadkiem nie całe społeczeństwo? Wydaje mi się, że tak. No to wyślijmy ich na bezpłatny o na bezrobocie i to jak najszybciej!!!

    Odpowiedz
  2. Przemuko

    Jesli zdazy to może wysle :P. Niech próbuje ale niech bedzie swiadomy, ze w odwecie moze dostać kosę :P.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *