Krzysztof Bosak o Ukraińcach

Krzysztof Bosak: 700 000 Ukraińców WRÓCIŁO NA ŚWIĘTA DO DOMU! To jakieś żarty? [WIDEO]

przez | 9 maja 2022

Krzysztof Bosak o Ukraińcach

– A jak do tej układanki pasuje element, że według oficjalnych źródeł 0,7 miliona Ukraińców na święta wróciło do swojego kraju? Czy oni uciekli przed wojną, czy oni wrócili na święta tam dlatego, że tutaj przyjechali po prostu, i w ich miastach konkretnie nic się nie dzieje? Sytuacja, jeszcze raz podkreślę, jest złożona! Następna sprawa kobiety i dzieci. Według oficjalnych danych ze spisu powszechnego mamy także pewną część mężczyzn, więc rząd nie przyjął kryterium płciowego czy wiekowego – mówi polityk Konfederacji Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak wypowiada się na temat pobytu Ukraińców w Polsce oraz na temat pomocy dla nich

– Następna sprawa… zwracam tylko uwagę, że rząd poszedł szeroko, równouprawnienie w kwestiach socjalnych z obywatelami – dla wszystkich. Nawet bez nadania statusu uchodźcy. Bez rozpoznania tego. Bez policzenia, ilu osobom te uprawnienia są nadane! Zwracam uwagę, że jest to nieroztropne. Nie jestem przeciwnikiem tego, żeby uciekające przed wojną kobiety i dzieci nakarmić, dać miejsce do spania, dać pomoc lekarską. Natomiast to jest co innego niż trwałe, w zasadzie przedłużane w tej chwili, i moim zdaniem docelowo bezterminowe włączenie w system świadczeń społecznych – dodaje poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

Źródło: Radio ZET / Ruch Narodowy (Facebook)

Sławomir Mentzen OSTRO o Morawieckim, Putinie, wojnie na Ukrainie, PiS, biedzie Polaków i cenzurze wRealu24!

https://wolnosc.tv/slawomir-mentzen-ostro-o-morawieckim-putinie-wojnie-na-ukrainie-pis-biedzie-polakow-i-cenzurze-wrealu24-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 95

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pino

Polska już dawno jest sprzedana!

Pino

Taka wojna jak ta cała pandemia inscenizacja aktorzy. Ukrofile są cwani! Polska będzie żałować tej pomocy! 🇺🇦🤮

Ania

dlaczego rząd nie widzi, ze ta wojna to ustawka.

Andrzej

Rząd widzi i wie że to ustawka,ale jeżeli ten rząd to żydostwo ,to wszystko wiadome.dbają o swoich a nie o Polaków.ta wojna ma za cel sprowadzenie żydów z Izraela na tereny południowej Ukrainy gdyż w Izraelu już nie ma miejsca pod osadnictwo.pani Aniu proszę znależć i poczytać wiadomości na temat chazarów,którzy w przeszłości zamieszkiwali właśnie te tereny Ukrainy.

Akord

Rząd bierze udział w tej ustawce. To chyba oczywiste.

Adam1234

Rząd wie o tym, dlatego właśnie TO robi , czyli demoluje Polskę. Rząd jest polskojęzyczny , co z polskim pochodzeniem nie ma nic wspólnego.

Dio Brando

Kpiną to jest, że po powrocie na Ukrainę na święta będą miały utrudniony dostęp do rynku pracy w Polsce, ale 500+ itp. im się będzie należał, jak psu zupa.