Krzysztof Bosak i imigrantach

Krzysztof Bosak: Ci ludzie siedzą w Polsce w ośrodkach dla uchodźców i są żywieni przez polskich podatników [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Krzysztof Bosak z Konfederacji wypowiada się na temat sytuacji, jaka ma miejsce na granicy polsko-białoruskiej. Trzeba jasno stwierdzić, że mamy wojnę hybrydową, jaką wymierzyła Polsce Białoruś. Jest to jak najbardziej możliwe, gdyż u naszego wschodniego sąsiada, niepodzielnie od wielu lat, rządzi dyktator Łukaszenka. Jeden z liderów Konfederacji dał przejrzysty oraz krótki wykład posłowi z Lewicy na temat tego, co wyprawia się na granicy Polski z Białorusią. Łukaszenka działa bezkompromisowo i jego celem jest podrzucenie Polsce nielegalnych imigrantów, którzy przybyli na Białoruś z Iraku, Syrii, Afganistanu oraz z innych państw świata, które są odmienne kulturowo i religijnie niż Polska.

Celem nielegalnych imigrantów jest przekroczenie granicy z Polską i następnie podążanie do Niemiec oraz do innych zachodnich krajów Unii Europejskiej. Taka jest rzeczywistość i Konfederacja zdaje sobie z tego sprawę. Jednak te argumenty nie docierają do poprawnie politycznej Lewicy. Ta z kolei jest za przyjęciem nachodźców w liczbie nie jednego tysiąca, a nawet w liczbie dziecięciu tysięcy, a może i większej.

Krzysztof Bosak w debacie Polsat News wypowiada się także na temat dobrowolności szczepień w Polsce. Czy rzeczywiście szczepienia w naszym kraju są dobrowolne? Co dzieje się z osobami, które postanowiły się nie szczepić. Czy mamy do czynienia z przymusem szczepień?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments