lekarz Radosław Czosnowski o szczepionkach

Lekarz UJAWNIA nowe fakty o szczepionkach i proteście lekarzy! „Grzegorz Braun miał rację!” [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Dr Radosław Czosnowski jest gościem niezależnej telewizji internetowej wRealu24. Lekarz wypowiada się o trzeciej dawce szczepionki, jaka ma wkrótce obowiązywać w Polsce. Czy będziemy zatem skazani na niewiadomo jak wiele dawek preparatu przeciwko Covid-19? Jak pokazują badania, po okresie mniej więcej pół roku zanika odporność. Magazyny są pełne, więc coś z tymi szczepionkami trzeba zrobić. Zachęca się, a w praktyce, często przymusza się do zaszczepiania się.

Teraz zapominamy o innych chorobach, takich jak na przykład grypa. Dr Czosnowski słusznie zauważa, że grypa oraz inne choroby są, ale zapominamy o tym i pacjenci nie są leczeni, gdyż lekarze są zajęci Covidem. Musimy o tym głośno mówić, gdyż taka sytuacja jest wręcz skandaliczna.

Niestety media głównego nurtu nie mówią nam prawdy o Covidzie, szczepionkach oraz p(l)andemii koronawirusa. Jesteśmy okłamywani każdego dnia. Podobnie zresztą jak główne media nie informują nas o eksperymencie medycznym, z jakim mamy obecnie do czynienia.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 24

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ARTUR GŁOWACKI PREZYDENT BEZPA

./. państwo nie ma dziś pieniędzy bo MAFIJNE PARTIE POLITYCZNE SWOJE WZIĘŁY…I TU WYPOWIEDZIELI SIĘ PRZEDSTAWICIELE WŁADZY PARTYJNEJ…TV PARTYJNA , NAUCZYCIELE PARTYJNI – URZĘDNICY PARTYJNI – SPRZEDAWCZYKI…https://youtu.be/3bs4eRtUvfA , http://WWW.ARTUR-PREZYDENT.PL .

Grzegorz

To po co je kupują skoro kurwa i tak nic to nie daje