wojna hybrydowa Polska Białoruś

Leszek Sykulski: Polska ma być ZNISZCZONA?! Im*granci to WOJNA HYBRYDOWA! [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Wojna na Wschodzie jest wymierzona Polsce. Jest to z pewnością wojna hybrydowa. Dyktator Białorusi podgrzewa z premedytacją atmosferę i chce do nas wpuścić im*grantów z Azji, im*grantów wyznania islamskiego, im*grantów, którzy różnią się od nas Polaków nie tylko religijnie, ale także kulturowo i mentalnie. Wprost musimy mówić o trwającej wojnie. Oczywiście mamy w tym zakresie do czynienia z ogromną propagandą. Oczywiście lewicowi aktywiści z Polski chcą wpuścić tych nach*dźców do Polski. To jest skandal.

Komu zatem najbardziej zależy na tym, by zniszczyć Polskę? Dlaczego lewica w Polsce zachowuje się tak bardzo nieodpowiedzialnie? Musimy stawić opór tym osobom, którzy napierają na granicę polsko-białoruską. Rosja również ma istotny udział w ten wojnie hybrydowej. Wystarczy zwrócić uwagę na sytuację na Krymie (anektowanym zresztą przez Rosję) oraz na to, co dzieje się na Wschodzie Ukrainy, czyli w Donbasie.

Leszek Sykulski nie owija w bawełnę i jasno oraz merytorycznie wyjaśnia niebezpieczną dla Polski sytuację na granicy z Białorusią. Musimy użyć określenia bomba migracyjna. O tym problem musimy dyskutować. Politycy partii rządzącej w Polsce także muszą podejmować zrozumiałe, logiczne oraz rozsądne decyzje, które mają obronić Polskę przed zalewem Islamu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments