Marian Banaś w Sejmie

Marian Banaś MASAKRUJE rząd‼ – Raport nt. NIELEGALNYCH wyborów KOPERTOWYCH, które się NIE ODBYŁY! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś mówi nielegalnych wyborach kopertowych. Kontrola NIK była szczegółowa i w stu procentach zgodna z prawem. Marian Banaś mówi wszystko na temat organizacji tych wyborów kopertowych. Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła proces przygotowania wyborów powszechnych na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10. maja 2020 roku.

Analiza ustaleń dokonanych przez kontrolerów NIK-u dała podstawy do przygotowania zawiadomień o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstw odpowiednio przez zarządy kontrolowanych spółek oraz Prezesa Rady Ministrów, szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministra Aktywów Państwowych oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zawiadomienia zostały skierowane do właściwych organów prokuratury.

Jak zatem wyglądają kwestie prawne odnośnie wyborów na prezydenta RP, jakie miały miejsce w 2020 roku. Koniecznie zobacz cały film i posłuchaj całej wypowiedzi z wystąpienia Mariana Banasia w Sejmie RP.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments