Marian Banaś 345 mln zł

Marian Banaś rozlicza PiS: Dług Polski wzrósł o 290 MLD zł w 2020 r. – Wasze zarzuty są SKANDALICZNE! [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Marian Banaś przedstawia szczegółowo w Sejmie raport NIK. Wynika to z ustawowego oraz konstytucyjnego obowiązku. Sprawozdanie zostało zatwierdzone przez kolegium NIK w 2020 roku. NIK jest naczelnym organem kontroli państwowej i jego raporty są źródłem rzetelnej informacji o stanie państwa, która opiera się na wartościach i zasadach, którym pozostajemy wierni od ponad 100 lat.

Niestety jest wiele nieprawidłowości, o jakich mówi pan Marian Banaś. Wiele osób prywatnych, posłów, senatorów wysłało informacje do NIK-u o pewnych nieprawidłowościach. Marian Banaś mówi o tym, że NIK rzetelnie sprawdza takie zawiadomienia i następnie robi kontrolę. Chodzi o to, aby państwo w sensie ekonomicznym działało sprawnie oraz nie było jakichkolwiek nadużyć.

345 milionów złotych wydatkowane niezgodnie z prawem. To jedno z głównych zastrzeżeń NIK-u. Nie jest to mała kwota, dlatego NIK przeprowadził szczegółową kontrolę. Sami powinniśmy wyciągnąć z tego wnioski. Teraz już wiemy, komu najbardziej zależało na usunięciu pana Mariana Banasia ze stanowiska.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments