Mirosław Piotrowski o PiSie

Mirosław Piotrowski: Morawiecki KŁAMAŁ we wszystkim! Kaczyński idzie na całość i grozi Polakom! [WIDEO]

przez | 6 stycznia 2022

Mirosław Piotrowski o PiSie. Mamy eliksir i chodzi o to, żeby rzekomo uszczęśliwiać innych. Chodzi także o to, żeby dzielić się wrażeniami, że był w sklepie i podwyżki są denerwujące. Piotrowski mówi o Jarosławie Kaczyńskim oraz  jego otoczeniu. Główny skarbnik PiSu, pan Stanisław Kostrzewski sam robił zakupy prezesowi Kaczyńskiemu, bo on tego nie potrafił, nie chciał, nie umiał.

Mirosław Piotrowski o PiSie

– Teraz dowiadujemy się, że zajrzał pan prezes do sklepu, ale to, czego tam brak, to kwestii najważniejszych związanych z bezpieczeństwem państwa polskiego. Znajdujemy potwierdzenie, że rządząca formacja, zwana figlarnie Zjednoczoną Prawicą, to jest ferajna bezrefleksyjnych dyletantów. To są po prostu dyletanci, ale to nie oznacza, że nie podejmują ci dyletanci decyzji. Zapada wiele różnych decyzji – mówi o Prawie i Sprawiedliwości Mirosław Piotrowski.

Jarosław Kaczyński idzie na całość?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 113

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xxx

„Próba zrealizowania nieba na ziemi kończy się zawsze wyprodukowaniem piekła.“

Karl Popper

Adam

Ten parszywy kurdupel jak wyleci od koryta i skonczy sie ochrona policji nawet po zakupy nie wyjdzie bo go ludzie zlinczuja czego mu szerze zycze

szach

gdzie są moje komentarze ? Cenzura gorsza niż w PRL/u

szach

kim wy jesteście ? Marzycie o wieszaniu drugiego człowieka na krawacie ? Jakaś patologia , co humanizuje zwierzęta a dehumanizuje człowieka ! Strach się bać co będzie, jak tacy jak wy ludzie, przejmą władzę. Boże nas BROŃ !!!!!
Pan Piotrowicz całkiem zaślepiony nienawiścią do PiS. Koncesjonowana opozycja ? Orwell się kłania. Coraz bardziej widzę jego geniusz. I kto by pomyślał, że to wszystko tak się będzie na naszych oczach realizowało. Czym się różnicie od PO i całej lewicy ? Niczym. Nie ma różnicy między poglądami zwolenników Konfy a Spurek. Również o los zwierzątek zatroskana do tego stopnia, że chce zakazać ich spożywania a sama wyjada co lepsze z lodówek dla ubogich , choć pensyjkę ma niczego sobie. Obłęd z tymi psycho-ekologami. Chyba brak witaminy B zawartej jedynie w białku mięsnym ,powoduje u tych ludzi upośledzenie mózgu. Bo to jakieś obłąkanie lub nowa odmiana dewiacji .Jak lewak, to wiadomo, że ateista, ekolog+weganin ubóstwiający zwierzęta i widzący ludzi jakoby kalafiory. (Chętnie ugotuje i zeżre)

Animals Free. !!!!!!

Z wszystkim się zgadzam tylko NIE z bestialstwem wobec Zwierząt. Hodowle futerkowe to NIE biznes, a okrucieństwo na cierpieniu żywych Istot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak samo masowe okrucieństwo hodowli przemysłowych.

Tak samo ubój rytualny. Każda rzeźnia to największe skórwysyństwo cZŁOwieka, a to to już jest jeszcze podać wyobrażalne znęcanie się.

Ludzie sami otworzyli sobie bramy piekieł swoją pychą, samouwielbieniem, bezczeszczeniem Wszelkiego Życia, które Bóg stworzył.

Bestialstwo wobec Zwierząt w laboratoriach.
Niech ludzie teraz sami na sobie DOŚWIADCZAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale niech to będzie dobrowolne a NIE przymus. !!!!!!!!!!!!!!!!

To co robimy Zwierzętom do nas wróci. Karma WRACA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szach

karmę, debilu, to się daje zwierzętom hodowlanym. Wraca jedyne jako Gó..o . Do ciebie nie wróci, bo ty tylko ozorem mielesz po próżnicy i nawet gów.a z tego nie będzie. Jedynie smród jest.

Waldemar

W szachy to może grasz ale rozróżnij karmę od karmy i nie obrażaj Animalsa

Last edited 9 dni temu by Waldemar
Stefan

Durna eko palant

Adrian

W UK paszporty kowidowe maja byc zniesione do konca stycznia wg tamtejszego ministra zdrowia. Co na to pisowska swolocz z Wiejskiej ?

Eliza

Swolocz to Piotrowski niedługo obarczy PJK za swoją biegunkę.Im dalej tacy ludzie są od polityki tym lepiej dla Polski

Edward

Kiedys na pis glosowalem. Teraz moge olac to wszystko pienistym moczem. Mam nadzieje ze tego pojebanego kaczora szlag trafi przed nastepnymi wyborami.

lucjan.krzysiak

Panie prof.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oni rozumieja to bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—celem starego rebe zOdessy/zwany czasami kaczynskim/—jest zniszczenie Polski i budowa polin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—to najwiekszy wrog Polski i Polakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.s.Od 7 lat prowadza sabotaz i dywersje Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—to widac golym okiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eliza

Bzdura PJK to mąż stanu i wielki patriota.Tusk to wróg Ojczyzny.i zdrajca.

Edward

Oni obaj to rzygowiny z tzw okraglego stolu i tak samo bezuzyteczni

Aaron

Ty jesteś chyba już po szprycy

Stefan

Tak – przeklety kurdupel z Zoliborza to wielki patriota ale POLIN ktory ma powstac na gruzach Polski. Zycze temu gnojowi bolesnego i szybkiego zejscia.

lucjan.krzysiak

Celem starego rebe z Odessy/zwanego kaczynskim/–jest calkowite zniszczenie Polski i polskiego Narodu i realizacja 447!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!–i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomasz

Kiedy w końcu przejmujemy władzę i pokażemy światu jak to się robi. Kiedy nas wszystkich prawie wymordują ? Ludzie już są gotowi.

Kwal

Panie Tomaszu ! żeby Polacy mogli przejąć władzę najpierw trzeba pozbyć się z Polski żydów…
Niestety na to się nie zanosi bo Polacy żyją w niewyobrażalnej nieświadomości a poza tym istnieje magiczne słowo ANTYSEMITYZM” KTÓRY ZAMYKA USTA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU…

Aaron

Brawo. Samo sedno

Edward

Ja moge kurduplowi zalozyc konopny krawat na szyje. Fajno by wygladalo jak by tymi krotkimi nozkami przebieral w powietrzu po uruchomieniu zapadni.