Słowenia zakazuje szczepionek Johnsona

Młoda studentka ZMARŁA z powodu SZCZEPIONKI Johnsona, bo bez niej nie pozwolono jej chodzić na studia! [WIDEO]

przez | 3 stycznia 2022

Słowenia zakazuje szczepionek Johnsona. – Teraz przechodzimy z tematu elektryki do elektryzującego tematu, który tutaj był, trąbiono o tym przez 2 miesiące. Dlaczego? Chodzi oczywiście o śmierć z powodu szczepionki. Jedyna, znaczy właściwie druga udowodniona tak bardzo, na szeroką skalę, śmierć w Słowenii z powodu szczepionki Johnson. I zapadły decyzje. Na czym to polegało?  Chodziło o głośną sprawę, kiedy właśnie 20-letnia dziewczyna, całkowicie zdrowa, poszła na szczepionkę, gdyż inaczej nie mogłaby chodzić na studia – mówi Liliana Wiadrowska.

Słowenia zakazuje szczepionek Johnsona

– I ta studentka zmarła w kilka dni. Jej rodzina bardzo mocno nagłośniła tę sprawę. Protesty wówczas były właśnie, ogromne protesty. W Słowenii, w Mariborze troszeczkę mniej, ale właśnie w Ljubljanie najbardziej. I tez słoweńska policja wtedy zasłynęła z bardzo, bardzo brzydkich i agresywnych reakcji – dodaje Liliana Wiadrowska.

Dr Vernon Coleman o szczepieniach i śmierci

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 107

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

A wiecie kochani?? mnie juz jedno ciekawi, bardzo ciekawi – jak ci faceci moga kazdego dnia spogladac w lustro !? Bo Ja ppanie Niedzielski, panie Morawiecki kiedy patrze w lustro to widze czlowieka szczesliwego, radosnego i wiem jak bardzo go Kocham, to dlatego nigdy nie zakrywam mojej szacownej buzi by moc podzielic sie z ludzmi radoscia zycia, i to dlatego tez nie pozwole by w moje cudne cialo wstrzykiwano cos obcego.. a wy panowie, a wy??!!!