dr Vernon Coleman

Dr Vernon Coleman: Oto dlaczego większość „UGODZONYCH” umrze przedwcześnie! [NAPISY PL]

przez | 28 grudnia 2021

– Jest 11 grudnia 2021 roku. Wszyscy wiemy, że krótkoterminowe ryzyko jest przerażające – gorsze niż ryzyko związane z jakąkolwiek tradycyjną szczepionką lub lekiem, jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane, a w przeszłości było kilka strasznych historii związanych z produktami farmaceutycznymi. Firmy farmaceutyczne są najbardziej bezwzględne ze wszystkich korporacji – przy nich firmy zbrojeniowe wyglądają na bardzo życzliwe – mówi dr Vernon Coleman.

Dr Vernon Coleman o szczepionkach i powikłaniach

– I jak już wcześniej wspomniałem, sprawiają, że osoby zaangażowane w nielegalny handel narkotykami wyglądają stosunkowo przyzwoicie. Pod koniec 2020 roku wiadomo było, rok temu, że szczepionki przeciw Covid-19 mogą powodować problemy z sercem, udary, problemy neurologiczne, zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia. Wiem to, ponieważ w zeszłym roku, 2020, nagrałem kilka filmów, w których wyjaśniłem, że wszystkie te rzeczy się wydarzą – dodaje dr Coleman.

Co powinniśmy wiedzieć o testach szczepionek?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 427

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek

Pożyjemy zobaczymy dla wszystkich zaszprycowanych zdrówka życzę i przebudzenia

Hermes

No bzdury… Jak ktoś bardzo chce gdzieś widzieć spisek to zawsze go znajdzie. Szczepionki na COVID imitują dziłanie koronawirusa. Jest to w zasadzie koronawirus ale z uciętymi jajami (nie może się namnażać). Dlatego jej dziłanie jest tak podobne w przebiegu do prawdziwej infekcji i dlatego odczyny poszczepienne są tak podobne do tych po koronawirusie.
Ataki serca, a także mózgu a czasem i innych narządów powodują zgęstnienie krwi, a także skrzepy spowodowane działaniem wirusa (a więc po cześci i szczepionki) a i bepośrednio jego białkiem spike, na które odporność będzie potem skierowana. Efekt jest taki jakby się miało miażdżycę.
I teraz gdy zaraz po chorobie lub szczepieniu zacznie się ostry sport, to cała krew krąży szybciej, bo i jest potrzebne więcej tlenu na zaraz. Wtedy gdy taki skrzep zablokuje tętniczke w sercu to mamy zawał, a w mózgu udar.
Organizmy starszych osób miały już zazwyczaj lekkie zatory i nidotlenienia, na co organizm zareagował tworząc „objazdy” – bajpasy. Dlatego np. Winston Churchil potrafił mieć nawet pare zawałów dziennie i i tak żył. Młody organizm nie przewiduje zmian miarzdżycowych i nie ma bajpasów, więc udar/ zawał prawie zawsze jest śmiertelny.
Szczepionka to małe piwo, bo dawka wykastrowanego wirusa jest i tak niewielka (w porównaniu do choroby), jednakże ilość zaszczepionych jest duża, wiec to małe skadinąd prawdopodobieństwo rośnie do sporych liczb bezwzględnych.

Ryszard

Tylko że to nie jest właśnie tradycyjna szczepionka o której napisałeś.
Szczepionka covd jest innowacyjna oparta na innej zasadzie działania ,zmodyfikowanego mRNA- genetyczna lub wektorowa

Szczepionki genetyczne są dość nietypowe – różnią się od tradycyjnych tym, że nie znajdują się w nich fragmenty inaktywowanych wirusów.

Niedość że nie przeszły wieloletnich testów , to jeszcze firmy farmaceutyczne nie chcą wziąć odpowiedzialności za powikłania poszczepienne, Rząd Polski też nie może/nie powinien jej badać bo naruszy prawo patentowe.
To jak się kuwa pytam jakim prawem minister zdrowia mnie zapewnia że to bezpieczne?,nawet nie podlega pod jurysdykcję sądów Polskich.
Lepiej się doucz zanim napiszesz.
Ty napisałeś jak jest zrobiona stara szczepionka
z wykastrowanym wirusem.
Taką to może i bym się odważył przyjąć.
Taką nas szczepili np. przeciwko różyczce, czy ospie wietrznej.
Radzę jeszcze poczytać o ksenobotach- rewolucja w biologi w roku 2020.

Last edited 1 dzień temu by Ryszard
Lekarz

Chyba tobie ucięli jaja przy okazji kawałek mózgu, tzw szczepionka mRNA nie jest klasyczną szczepionka ale preparatem który zmusza organizm do wytwarzania białka kolczastego, takie jakie występuje podczas infekcji. Problem polega na tym że ekspozycja na białko przy infekcji jest to kilka dni ( wiremia od 7-14 dni) natomiast produkcja białek że szczepionki trwania miesiące. Te białko jest wysoce toskyczne i uszkadza różne organy. Dlatego te osoby po szczepieniu będą chorować co widać już dzisiaj na różne choroby

Bartosz

Wszystko pieknie, tylko dane ktorymi sie podpierasz pochodza od producenta owej „szczepionki”. Producent ten jest skompromitowany od niemal 100 lat, a niedawno wyszly na jaw takie sprawy jak Lancetgate oraz Pfizergate.

bodek

Brawo za prawde

Krzysztof Akierman

Drogi Panie doktorze, Ja zawsze porownuje szczepionki na covid-19 do cukrzycy, choroby strasznej bo penetrujacej nasze cialo powoli niczym cichy zabojca, stad nikt nie umiera na Cukrzyce a jedynie na powiklania po cukrzycowe i dokladnie tak samo jest z tymi szczepionkami – nikt nie umiera na szczepionke a na powiklania po szczepionkowe; zawal serca, zakrzepica, zatory, problemy plucne, kostne; etc,etc,etc…

Ktoś

Mam serdeczną prośbę do osób redagujących te artykuły. Czy jest szansa na to żeby te widea można było oglądać w powiększeniu? Bardzo doceniam, że ktoś robi tłumaczenie ale na małym podglądzie bardzo słabo widać te napisy. Może wystarczy zamieścić link do strony z tym tłumaczonym filmem.

Korwinator

Można powiększyć na stronie:

2.png
Pharlap

O , dzięki Korwinator. Na to nie wpadłem, najpierw osobne okienko (PIP) i potem je rozszerzamy 😉

Adam

Fake news łatwiej wchodzi w niższej jakości

Weles

Ta. Ten gość sieje sprawdzające się Fake newsy od 45 lat.