przerazajaca prawda

PRZERAŻAJĄCA PRAWDA o testach szczepionek przeciwko COVID-19! [WIDEO]

przez | 22 grudnia 2021

Szczepionka Pfizer-BioNTech przeciwko COVID-19 nie została zatwierdzona, ani licencjonowana przez amerykańską Agencję Żywności i Leków, natomiast została dopuszczona do użytku w nagłych wypadkach w celu zapobiegania COVID-19 u osób w wieku 16 lat i starszych, więc szczepionka nie jest z technicznego punktu widzenia licencjonowana. Badania kliniczne zostaną zakończone dopiero w 2023r. Natomiast kampania promocyjna szczepionek rozszerza się wszędzie.

Rządy, korporacje oraz szczepionki

Rządy, korporacje i celebryci prowadzą zorganizowaną kampanię, aby sprzedać nam szczepionkę. Na jakiej podstawie to robią? W tym artykule, przyjrzymy się, jak szczepionka COVID-19 zdołała dotrzeć do ludzkich ciał w tak rekordowym czasie. Jak wyglądały badania? Czy powinniśmy po prostu wierzyć procedurom szczepionek na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności?

Czy szczepionki są bezpieczne?

Zanim zaczniemy rozmawiać o badaniach szczepionek, przypomnijmy, dlaczego stwierdzono, że w ogóle potrzebujemy szczepionki. Głównym argumentem było to, że musimy powstrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19, aby zmniejszyć liczbę ciężkich przypadków prowadzących do hospitalizacji, w celu ochrony systemu opieki zdrowotnej przed przeciążeniem. Oznacza to, że głównym celem badań szczepionek powinno być przerwanie transmisji i zmniejszenie ciężkiego przebiegu choroby. Złotym standardem w przypadku uzyskiwania zezwoleń na nowe produkty lub wyroby medyczne są badania oparte na Podwójnej Ślepej Próbie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 264

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PIS. ANKA

Po wprowadzeniu OBOWIAZKU szczepień PIS straci mój i moich bliskich glos. O s t r z e g a m, panie Kaczyński.

Jacek
TOMEK

Zaskakujący zbieg okoliczności a ludzie dalej bierni pozdrawiam serdecznie wolnych mądrych rodaków