minister Niedzielski wściekły jak nigdy

Niedzielski WŚCIEKŁY jak NIGDY! Polacy przestali się bać? Prostytutki vs. B. Dykiel! [WIDEO]

przez | 27 października 2021

– Czy Polacy już się nie boją ani lockdownu ani tego czegoś? Czy będzie nam proponować się kolejny zamordyzm? Polacy nauczyli się żyć w czasach tego zwida i wyciągnęli wnioski. Wszyscy wiedzą, że to wszystko jest dęte oraz można o kant potłuc. To wszystko nie opiera się na statystykach oraz na rzetelnych i realnych badaniach. Warto także odnieść się do maili rządowych, które wyciekły, kiedy miały być w tamtym roku w listopadzie obostrzenia i zamykane galerie. Nie było wtedy żadnych statystyk, tylko był cyrk – mówi Marcin Rola.

– Czyja to jest wina, że zamykamy gospodarkę? Zwalimy na „głupich” Polaczków, którzy łażą po sklepach i zarażają. Proste jak konstrukcja cepa. Tak to wygląda w rzeczywistości. Zatem czy Polacy nadal mają się bać koronawirusa? – pyta redaktor Rola.

– Właśnie wyciągnęliśmy wnioski i nauczyliśmy się. Dlatego już się nie boimy. To właśnie partia rządząca generuje bodziec strachu. Generuje podział i judzi jednych na drugich w sposób niezwykle obrzydliwy. Celowo polaryzuje społeczeństwo, żeby było podzielone i żeby się nienawidziło – zauważa Marcin Rola.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yumpie

Co to za zamaskowany bandzior na zdjęciu?

Flatearth

Zamaskowany morderca ma już 100 tyś ofiar na końce i jedzie dalej

Lolek

Ten człowiek na zdjęciu to finansista roku anie lekarz, on musi liczyć trupy bo masoni chcą widzieć ile umarło na tego wstrętnego c….. a