nowa mutacja wirusa

Nowa MUTACJA wirusa NIE ISTNIEJE! Eksperci UJAWNIAJĄ fakty! [WIDEO]

przez | 14 stycznia 2022

– Ostatnio słyszymy o coraz większej kolekcji pokemonów, czyli Omikron, Demikron, DeMacron i inne tego typu rzeczy. Można tego wiele wymieniać. W każdym razie to wszystko jest mnożone i pokazywane nam jakie to nie jest straszne. Jakie to jest wielkie zagrożenie, bo w Hiszpanii, we Włoszech mamy 400 tysięcy zakażeń, w tym, małym druczkiem jest pokazywane, że 98 procent tych zakażeń to bezobjawowe albo lekko objawowe – mówi Krzysztof Lech Łuksza o tym całym Covidowym cyrku i zamieszaniu.

Nowa mutacja wirusa. Czy ktoś nas nie okłamuje?

– Profesor Horban mówił, że mają być miliony w szpitalu. Więc spójrzmy tutaj na wiadomość, która trochę dementuje to, co się dzieje. Naukowcy twierdzą, że hybrydowy wirus Deltacron prawie na pewno nie istnieje. Czytamy, że eksperci powiedzieli w poniedziałek, że podejrzana mutacja hybrydowa koronawirusa zwana Deltacron, znaleziona w laboratorium na Cyprze, jest prawdopodobnie wynikiem – uwaga!!! – zanieczyszczenia laboratoryjnego – dodaje redaktor.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 172

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bodek

to sa debile ktorzy za pieniadze wymysla ze gowno to tez wisus i kaza srac w maseczke

Andrzej

Jak już pisałem wcześniej niedługo zapełnią cały alfabet grecki nazewnictwem coraz to innej odmiany niby wirusa civid-19.dlaczego niby a to dlatego że ciągłe wymyślanie i nazywanie kolejnej mutacji daje wiele do myślenia.jest to celowe działania korporacji medycznych rządów i wielu ludzi do zarabiania olbrzymich pieniędzy w skali globalnej.ci ludzie za pomocą rzekomej pandemii niszczą społeczeństwa.żeby ogłosić pandemię musi wystąpić umieralność na dwóch kontynentach w kilku krajach na poziomie 12 %.w chwili obecnej jest to 15 setnych %.bazują na niewiedzy i naiwności społeczeństw