protesty w Londynie

OGROMNE wielotysięczne protesty w Londynie przeciwko obostrzeniom, paszportom covidowym i segregacji sanitarnej! [WIDEO]

przez | 20 grudnia 2021

Wielotysięczne protesty w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Londynie. To już jest skandal, jak zachowuje się władza a wielu krajach świata i jak traktuje obywateli. W czasach mniemanej pandemii koronawirusa zamyka się wszystko, co można zamknąć. Coraz więcej osób w wielu częściach świata temu się sprzeciwia. Tutaj obywatele i ich dobro się nie liczą. Politycy co chwila wprowadzają różne obostrzenia i nie ma to nic wspólnego z troską o bezpieczeństwo ludzi.

Protesty w Londynie! Społeczeństwo mówi „DOŚĆ!”

Tym razem zaprotestować zdecydowali się Brytyjczycy, którzy tłumnie wyszli na ulice miasta Londyn. Oni chcą pokazać władzy, że nie dają się tak taktować, jak obecnie traktuje ich władza brytyjska. Niestety politycy nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, że często swoimi decyzjami szkodzą społeczeństwu, a nie pomagają.

Czy lockdowny działają?

Coraz więcej mówi się o segregacji sanitarnej, o przymusie szczepień, o paszportach covidowych. To wszystko dzieje się na naszych oczach. Lockdowny nie działają. Pokazują to jasno badania statystyczne z różnych krajów, gdzie zarówno gospodarkę zamykano, jak i w krajach, gdzie nie było lockdownu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 58

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!