Żyd na Marszu Pamięci Zbigniewa Hałata

Ortodoksyjny „eskimos” na Marszu Pamięci Zbigniewa Hałata WPROST o sytuacji w Polsce i na świecie! Zaskoczeni? [WIDEO]

przez | 4 maja 2022

Ortodoksyjny żyd na Marszu Pamięci Zbigniewa Hałata

– Jestem na cmentarzu niedaleko grobu Zbigniewa Hałata i takie zaskoczenie. Jest z nami pan, którego teraz pokażę. Pan nie chce się przedstawić i jest ortodoksyjnym Żydem, bo mi często zarzucają antysemityzm. Pan przed chwilą powiedział coś bardzo ważnego. Pan przyjechał z Niemiec. Mówi nam o pewnej wypowiedzi Szymona Peresa. Czy mógłby to pan jeszcze raz powtórzyć? – mówi Jarek Bogusławski, którzy przeprowadza następnie wywiad.

– Szymon Peres, na Uniwersytecie Jagiellońskim, dwa lata przed śmiercią, był tam zaproszony przez panów byłego systemu, z którego ja uciekłem przed 42 laty. Chodzi o komunę. Ja maturę zdawałem w Polsce i studia robiłem na Uniwersytecie im. Bolesława Bieruta. Szymon Peres prosił wszystkich, którzy potrafią myśleć i chcą poruszyć trochę komórki mózgowe, to proszę zobaczyć film na YouTube. Film pana Szymona Peresa, który został przetłumaczony z hebrajskiego na polski, na Uniwersytecie Jagiellońskim przed siedmioma laty… mogę się mylić… bo nie wiem, kiedy został zabity, ale mówi dokładnie, jak egzystuje dzisiejsze postępowanie z ludźmi, którzy są niewygodni. W tym filmie na YouTube Peres mówi otwarcie, że historia będzie pisana czerwonym długopisem – mówi Żyd spotkany na cmentarzu. Szymon Peres mówi także o tym, że chorobę trzeba wymusić. Jeżeli ktoś nie chce zejść z tego świata naturalnie, to wtedy się to wymusza. Czyli nawiązując do obecnego stanu rzeczy, czyli pandemii tzw., to już jest grubymi nićmi szyte na całym świecie.

– Chodzi o to, że dr Zbigniew Hałat był człowiekiem niezwykle znanym, mądrym, inteligentnym i w ogóle był patriotą. Wiadomo, że był przewodnikiem stada. Bacę trzeba uziemić, bo popsuje nam połowę Polski. Na tym właśnie cierpi nasz kochany, wybrany PiS. Nie mówię o tamtym panu – czerwonym, „hyżym ruju”, żeby nie obrazić, bo to już jest kompletne dno. Nie wiedziałem, że PiS nas zawiedzie. To była w pewnym sensie zdrada, kiedy to pan Morawiecki odwrócił się o 180 stopni i powiedział, że już nigdy nie będzie tak, jak przed koronawirusem i my – Polacy – będziemy zadowoleni z miski ryżu. Nie będziecie mieli nic i będziecie szczęśliwi. […] To, co teraz nastąpiło z panem Putinem, to powiem coś jeszcze gorszego – obywatele i krajanie, wiedzcie, że jaki Putin gangster i to gangster od kilku dekad, ale obawiam się, że będziemy do niego na czworakach szli, ale jego już nie będzie.

Źródło: Jarek Bogusławski (Facebook)

Tysiące ludzi pożegnało Zbigniewa Hałata we Wrocławiu! „Musimy kontynuować to co on rozpoczął!”

https://wolnosc.tv/tysiace-ludzi-pozegnalo-zbigniewa-halata-we-wroclawiu-musimy-kontynuowac-to-co-on-rozpoczal/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 230

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kate

” Kazdy kto podporzadkowuje sie niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialnosc za to wszystko, co jest tego konsekwencja. Jezeli wiec prawo i sprawiedliwosc sa w konflikcie musimy wybrac sprawiedliwosc i nieposluszenstwo wobec prawa „

franklin

ta Pani zadała dobre pytanie: yzrazahc (czytaj od tyłu) 90% mieszkańców obecnego Izraela to właśnie ch….y!!!! temat tabu….świetnie opisuje to Tatiana Graczowa w swoich książkach!!! Niewidzialna ch…..ia, Święta Ruś przeciwko ch……ii

Last edited 10 dni temu by franklin
Jan

Takich Żydów zapraszamy do naszego kraju jak najwięcej

Uwe

Super

sofism

To tak z całego serca?

Anastazja

Mądry człowiek. Od dzisiaj będę się kłócić z Panem Bogiem. Nie ten wierzy, który wierzy w Boga, ale ten który wierzy Bogu. Jednak Żydzi to baaaaardzo mądry naród.

tomek

Serdecznie pozdrawiam. Dziękujemy z żoną za mówienie prawdy. To co w sercu czujemy, Wy to werbalizujecie.