dr Yeadon o szczepionkach

Ostatnie OSTRZEŻENIE dla LUDZKOŚCI od byłego wiceszefa i naukowca firmy Pfizer dr Michaela Yeadona [WIDEO]

przez | 20 września 2021

Doktor Mike Yeadon jest wykwalifikowanym badaczem nauk przyrodniczych i posiada licencjat z biochemii i toksykologii oraz doktorat z farmakologii układu oddechowego. Przez ostatnie 32 lata doktor pracował w dużych firmach, a przez 10 lat w sektorze biotechnologicznym. W ostatniej pracy dla „Big Farmy” był wiceprezesem i głównym naukowcem do spraw badań alergii układu oddechowego. Firmę Pfizer opuścił w 2011 roku.

Doktor Yeadon przyznaje, że jest zwolennikiem wszelkiego rodzaju nowych leków. Chodzi o to aby pomagać ludziom oraz ich leczyć. Jednak nie możemy zapominać wtedy o bezpieczeństwie osób chorych. Jeśli chodzi o względy medyczne, to doktor jest za stosowaniem nowych metod leczenia. Chodzi o preparaty biologiczne oraz o szczepionki. Tutaj liczy się to, żeby uważać na nowe leki, gdyż nie możemy pozwolić na stosowanie leków, które są niebezpieczne dla pacjentów.

W czasach koronawirusa media głównego nurtu odnoszą się do szczepionek na koronawirusa wyłącznie w pozytywnym kontekście. Dr Yeadon ma jednak inne zdanie. Tutaj chodzi o grupy szczepionek genetycznych. Jest on przeciwny nowym lekom, które są niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 754

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
35 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wielkibobek
Krzysztof Akierman

Juz w 1917 roku Rudolf Steiner byl wyglosil taka oto teze – za sto lat wybajda taka substancje, ktora po wstrzyknieciu do organizmu, odetnie Nas od Naszego ducha. Zatem?? zatem kazdy zdrowo-rozsadkowy czlowiek musi chocby na chwile zatrzymac sie i zastanowic – jak to? dlaczego juz tyle lat temu ktos wyglosil tak niesamowita teze. Co nim kierowalo, jakie mial przeslanki ku temu?? A zmarly w 1963 roku angielski filozof Aldous Huxley rowniez glosil, iz – przyszle pokolenie, a moze troche puzniej zostanie zniewolone farmakologicznie, a wzmocnione jeszcze propaganda medialna, ludzie nie beda mieli swiadomosci, ze sa zniewoleni. I znowu – czym sie kierowal ten gosciu, ze glosil cos tak niesamowitego? jakie mial przeslanki ku temu?? Wszyscy, bez wyjatku, wszyscy – odpowiedzmy sobie na tak postawione pytania….

Piotr

Oglądam i gościu od początku nie ogarnia o czym mówi. Twierdzi np. że ograniczenie kontaktów przez lockdown „nie mogło nas uratować” i że osoba bez objawów nie jest źródłem zakażenia. Ok. przyjmijmy że to drugie twierdzenie jest prawdziwe; problem w tym że człowiek chory często nie zauważa objawów póki nie staną się one poważne. W tym sensie choroba jest bezobjawowa, że człowiek ma objawy bo źle się czuje, ale myśli że po prostu ma zły dzień i dalej chodzi i zakaża, dopóki objawy nie rozwiną się na tyle że zagodnią go do łóżka. Nie mówiąc już o tym że fałszywe jest twierdzenie że ludzie z objawami chorób zakaźnych sami się izolują. Każdy z nas zetknał się kiedyś z patologicznym szefem, który oczekuje że przyjdziecie do pracy nawet z wysoką gorączką, katarem, kaszlem i bólem gardła. W Anglii jest z tym o tyle gorzej, że chory pracownik sam chce być w pracy, bo wiele kontraktów nie przewiduje żadnej pensji przy chorobie, i albo pójdziesz do pracy chory albo ryzykujesz bezdomność. I ograniczaniu do minimum takich przypadków, kiedy nie zauważasz objawów albo celowo idziesz do pracy z chorobą, służył lockdown i termin infekcji bezobjawowych.

Krzysztof Akierman

Drogi Piotrusiu, po czym poznajemy, ze ktos jest na cos tam chory?? Bez objawowo to zapewniam Cie, iz Ja przeszedlem e-Bole arykanska, ze o malarii i innej cholerze nie wspomne, Acha, cos mnie chyba zab boli, tylko, ze bez objawowo…

Scooby

Ktoś walnął taki mem w necie: Bezobjawowo to ja mam w dupie słonia.
I tego się trzymajmy. 😉

Piotr

Na jesieni 2020 roku Yeadon mówił że pandemia się skończyła, że nie będzie drugiej fali, że szczepionka uszkadza działanie białka Syncythin-1 i powoduje niepłodność u kobiet. Wszystko to okazało się nieprawdą. Sami sobie odpowiedzcie czy można ufać takiemu „specjaliście”, którego rewelacje się nie sprawdziły, i który po prostu albo mści się na Pfizerze za zamknięcie jego laboratorium albo choruje na schizofrenię.

Scooby

A poronienia po szczepieniu i odkładanie się kolca białkowego w jajnikach?

Krakowianka

Ludzie są skołowani informacjami głównego nurtu. Od kilku dni jestem chora, więc miałam czas dokopać się w internecie do Was, Wolność, Gadowski, Pospieszalski, Gloris24, Pch24, rozsyłam dalej, lecz i internet jest kontrolowany przez globalistów. Nawet św. Teresa od Jezusa mówiła,, nasza modlitwa i wasze pieniądze uczynią wiele,,. W 21wieku ludzie nie modlą się, a na pewno Ci, co mają mony. Oni bawią się w boga, teraz o zielonym obliczu, wkrótce krwawym

Katon

O tym już kilka lat temu ostrzegali badacze tacy jak Sofia Smallstorm czy H.K.Vella. Niestety tylko garstka osób otrzymała wartościowe informacje na ten temat. Agenda transhumanistyczna robi obecnie wszystko, by jak największą liczbę populacji skazić nanotechnologicznymi „strzałami”. Wielu ludzi zapłaci za ten eksperyment cenę najwyższą, ale już teraz jest więcej niż prawdopodobne, że swojego nikczemnego planu ci bandyci nie zrealizują.

Tomasz

Zgadzam się z Panią w 100 %

Iskra

Przecież w tym całym szczepieniu przeciwko covidoidiotyźmie, po pierwsze chodzi wyłącznie o podzielenie ludzi, a po drugie wszczepienie sterowników nanoczipów do kontrolowania i sterowania zaczipowanymi owieczkami.
Myślący człowiek o tym wie, a śpiące owieczki wolą być mierne, bierne i wierne SWOIM OKUPANTOM.

Erwin

I tu się zgadzam z wypowiedzią , wszczepiane są nanoczipy po to aby mogli kontrolować jaka grupa ludzi będzie w większości umierała poprzez sieć 5G wystarczy klik i robisz co chcesz ponieważ wszepiana jest bakteria która sama się regeneruje oraz wytwarza następne cienkie niteczki tworząc układ scalony a do kontroli bakteri w człowieku potrzebne są nanoczipy które poprzez sieć 5G są kontrolowane i wpływają na najważniejsze układy człowieka (bakteria + nanoczip +5G = Pan życia i śmierci… smutne 😞

Scooby

Przez te wasze 5G – które jest chińskie – i inne pierdoły jedynie szkodzicie. Ta subtancja jest niebezpieczna dla zdrowia i życia, a nie służy do sterowania ludźmi. Trochę powagi, bo przez takie właśnie bzdety wsztstkich określają jako szurów od teorii spiskowych.

Last edited 5 miesięcy temu by Scooby
Bleble

Ok, wszystko pięknie.. tylko co z tą odpornością na dekadę, czy życie?? Wiadomo, że powtórne infekcje występują i to powszechnie, zarówno u szczepionych jak i nie. Fakt, że niby przebieg jest często lżejszy, ale jednak.. Czyli, że to bardziej jak grypa i po prostu będzie sie tu kręcić już zawsze, a my mamy zwyczajnie wyluzować? Liczba przypadków w krajach najbardziej wyszczepionych jest ogromna, co czyni niezrozumiałą propagandę w stylu – zaszczepcie się, to problem zniknie, która zdaje sie u nas nadal jest aktualna. Same paszporty również w tym kontekście tracą jakikolwiek sens.
Eh.. świat niewątpliwie oszalał, bez względu na to, ile z domysłów przedstawionych w filmie jest prawdziwych.

Piotr

Liczba czołgów które na wojnie przełamują obronę składającą się z dział przeciwpancenrych też jest ogromna. Czy to znaczy że stosowanie dział przeciwpancenrych dla obrony przed czołgami nie ma sensu?

Astek

…kto będzie kontrolowany skoro zaszczypani padną ? …i przez kogo? …przecież policje i wojsko też szprycyją …i kto ich będzie leczył skoro 'służbę zdrowia’ też szprycują …jedyne co mi przychodzi do głowy to …chaos

kontroler

spokojnie, to jest chaos kontrolowany …
owe preparaty medyczne rozprowadzane we wszystkich krajach partiami,
służby otrzymały preparaty w odpowiednim czasie, z odpowiednich partii …

najpierw preparaty przyjmowały osoby starsze – tak? czyli też kontrolowali kto kiedy i co…
dopiero teraz najmłodsi – wszystko jest zaplanowane.

chyba nie sądzisz, że partia na Niemcy pojechała do Polski!
w PL ma nas być 15mln – to chyba wszystkim wiadomo … i jakoś trzeba do tego doprowadzić, samo się nie zrobi, tak?

Ktoś

We Włoszech i na Słowacji było ostatnio głośno o 3 partiach szczepionek, każda partia z inną końcówką, numerem seryjnym. Jedne to placebo, jedne są z mRNA a jeszcze inne zawierają jakieś rakotwórczy syf. Jeśli to wyciekło, to znaczy, że prawdą jest to o czym ludzie piszą o specjalnych szczepionkach dla ludzi ze świecznika. Jeśli mówi o tym zbuntowana pielęgniarka, to znaczy, że te łajdaki w białych uniformach są umoczeni w tym po uszy. A zatem zgadzam się to jest chaos kontrolowany. Jeszcze jedna ciekawostka. Latem tego roku rząd UK szukał pod wynajem miejsc do przetrzymywania zwłok, a jesienią ogarnęła UK pandemia zaszczepianych i ludzi z problemami po tych preparatach. Żeby zatuszować stare kłamstwa i powstrzymać przed protestami oszukanych ludzi wymyślono nowy wariant i wprowadzono na nowo obostrzenia. Zawsze można powiedzieć to nie nasza wina, że ludzie masowo umierają, to wina nowego wariantu.

Bonia

Przykre, ale człowiek musi z powrotem wejść na drzewo 🌲

renata

ludzie ze swiecznika sie szczepia ale inna szepionka tzw placebo prawdziwa szczepionka jest dla plebsu nie wierze ze lekarz zaszczepi sie dobrowonie tym szajsem

Emi

Jak kto afryka.tam nie szczepia.oni dostana mieszkania za darmo i beda pracowac za miske ryzu szczesliwi kolejne 5 pokolen zanim sie zorientuja ze sa niewolnikami.

Krystyna

Co z tego ,że się o tym mówi i pisze .Te wiadomości czyta garstka ludzi , reszta jest karmiona propagandą w mediach głównego nurtu . Są jeszcze tacy którzy czekają na trzecią szpryce , i uważają się za prawych na tym świecie . Cóż wypada czekać na dalszy rozwój po eksperymencie medycznym .

Bron jest w naszych rękach

Żadna ilość dowodód nie przekona IDIOTY. Wiadomo od początku co się dzieje i jakie jest zamierzenie władz swiatowych kierowanych przez panów świata i całej hazarsko żydowskiej populacji zła światowego. Zapowiadają od lat depopulacje ludzkości i zniewolenie tych co pozostaną na świecie, a olanują lozostawić tylko 500.000.000 populacji niewolników (tablice monumentalne 6x 11 ton w Georgii USA z 1980 roku) i wiele innych przekazów i zapowiedzi od lat włącznie z bajkami dla dzieci od lat 80 siątych. Jak można wierzyć w te rządowe i medialne bzdury. Jaki wirus gdzie jak kto go widział? Maski na twarzasz niszczącę nieodwracalnie ludzkie płuca. Ne może czlowiek od czlowieka się zarażać jakimś nieistniejącym wirusem czy wogole w taki sposób. Przecież to niemożliwe, nie było by nas dawno na tej planecie. Ludzie przestali nagle chorować i umierac. Jest tylko Koronawirus taka historia lubi sie powtarzać co pewien czas na ziemii. Zacznijcie myśleć bo znowu zło wylazło na powierzchnię i bedzie nas mordować, nie możemy się bać. To tylko Rotchild i Rochefeller i ich słudzy jak BILL GATES i wszystkie faszystowskie i żydowskie rodziny które nie dawno mordowały naszych przodków w obozach koncentracyjnych rownież szczepili chorobami i wirusami. Te preparaty wprowadzają ludziom wirusa i wtedy się zacznie naprawdę. Podążać za wiarą za Jezusem. Nie dać się zastraszyć temu złu.

elżbieta

miło czytać ludzi którzy są oświeceni.

Krysia.

Prawda najprawdziwsza.Zrobili z tego polityke.Ten kto sie szczepi to europejczyk,przeciwko pisowi a ten ktory sie nie szczepi to jest za pisem .Straszne jak ten narod zdurnial.

Janek Kos

Nie czekają. Już wzięli 3 strzał. Dziwi a nawet szokuje, że ludzie starsi co przeżyli PRL wierzą w TV

Piotr

Poczytaj co Yeadon mówił na jesieni 2020 roku. Wszystko to okazało się nieprawdą.

Jaszma

Szkoda, ze ci wszyscy naukowcy dopiero teraz mowia prawde….no coz lepiej pozno niz wcale. Nasz minister zdrowia i smierci mocno jest umoczony w tym bagnie za przyzwoleniem premiera

JakubW

Nie jest prawdą, że oni wszystko przewidzieli. Po pierwsze idzie to nierówno w różnych krajach, więc część niemot może zaobserwować co się dzieje, nawet jeśli nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.
Po drugie te szczepionki to po prostu porażka pod względem zabezpieczenia i stanowiące samo w sobie jakieś ryzyko komplikacji. Do ludzi powoli dochodzi, że albo nie widzieli zgonów wokół siebie na covid, albo część już sama miała pozytywne wyniki testów i jest po wszystkim. Dla odmiany zaczynają widzieć krzywo chodzących ludzi po szczepieniu i jakieś po nich komplikacje. (Nie posuwał bym się tak daleko w interpretacji tego co się dzieje, ale) nawet jak się przygotowuje trutkę na szczury, to robi się ją tak, żeby one od razu nie padały bo przestałyby ją po prostu żreć. Te szczepienia zaczną zaraz wyłazić ludziom bokiem.

https://openvaers.com/covid-data/mortality

Yoko

Właśnie, nie dopuszczamy do debaty, pomijamy fakt, że nie w izolowano tego wirusa. Więc na jakiej podstawie to białko, ma nas chronić, przed czym?. Sam fakt jeśli zaprzeczysz, lub zakwestionujesz naszą narrację, jesteś,, rozstrzelany,,. Co to jest? To Faszyzm, bandytyzm uzurpatorski, Bandytyzm, przestępczej organizacji, która przyznała sobie patent, nie spełniwszy, wszystkich wymogów, warunków jakie obowiązują na świecie!

Marchewa

No właśnie, że wyizolowano

Ewa

Cieszę się, że są jeszcze ludzie odważni, niezaprzedani i otwarcie mówiący o ludobojstwie iu eugenice!!!!!!!

Adventurouscovidian

Kochanie – obowiązywały – tak musimy sobie uświadomić że tamten normalny świąt przestał istnieć prawie 2 lata temu

bodek

powoli to bagno medyczne sie w calej okazalosci wyloni to bedzie prosta linia od Mengele

jamturecki1

no pieknie