dr Yeadon o szczepionkach

Ostatnie OSTRZEŻENIE dla LUDZKOŚCI od byłego wiceszefa i naukowca firmy Pfizer dr Michaela Yeadona [WIDEO]

przez | 20 września 2021

Doktor Mike Yeadon jest wykwalifikowanym badaczem nauk przyrodniczych i posiada licencjat z biochemii i toksykologii oraz doktorat z farmakologii układu oddechowego. Przez ostatnie 32 lata doktor pracował w dużych firmach, a przez 10 lat w sektorze biotechnologicznym. W ostatniej pracy dla „Big Farmy” był wiceprezesem i głównym naukowcem do spraw badań alergii układu oddechowego. Firmę Pfizer opuścił w 2011 roku.

Doktor Yeadon przyznaje, że jest zwolennikiem wszelkiego rodzaju nowych leków. Chodzi o to aby pomagać ludziom oraz ich leczyć. Jednak nie możemy zapominać wtedy o bezpieczeństwie osób chorych. Jeśli chodzi o względy medyczne, to doktor jest za stosowaniem nowych metod leczenia. Chodzi o preparaty biologiczne oraz o szczepionki. Tutaj liczy się to, żeby uważać na nowe leki, gdyż nie możemy pozwolić na stosowanie leków, które są niebezpieczne dla pacjentów.

W czasach koronawirusa media głównego nurtu odnoszą się do szczepionek na koronawirusa wyłącznie w pozytywnym kontekście. Dr Yeadon ma jednak inne zdanie. Tutaj chodzi o grupy szczepionek genetycznych. Jest on przeciwny nowym lekom, które są niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego.

0 Udostępnień

8 myśli nt. „Ostatnie OSTRZEŻENIE dla LUDZKOŚCI od byłego wiceszefa i naukowca firmy Pfizer dr Michaela Yeadona [WIDEO]

 1. Yoko

  Właśnie, nie dopuszczamy do debaty, pomijamy fakt, że nie w izolowano tego wirusa. Więc na jakiej podstawie to białko, ma nas chronić, przed czym?. Sam fakt jeśli zaprzeczysz, lub zakwestionujesz naszą narrację, jesteś,, rozstrzelany,,. Co to jest? To Faszyzm, bandytyzm uzurpatorski, Bandytyzm, przestępczej organizacji, która przyznała sobie patent, nie spełniwszy, wszystkich wymogów, warunków jakie obowiązują na świecie!

  Odpowiedz
 2. JakubW

  Nie jest prawdą, że oni wszystko przewidzieli. Po pierwsze idzie to nierówno w różnych krajach, więc część niemot może zaobserwować co się dzieje, nawet jeśli nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.
  Po drugie te szczepionki to po prostu porażka pod względem zabezpieczenia i stanowiące samo w sobie jakieś ryzyko komplikacji. Do ludzi powoli dochodzi, że albo nie widzieli zgonów wokół siebie na covid, albo część już sama miała pozytywne wyniki testów i jest po wszystkim. Dla odmiany zaczynają widzieć krzywo chodzących ludzi po szczepieniu i jakieś po nich komplikacje. (Nie posuwał bym się tak daleko w interpretacji tego co się dzieje, ale) nawet jak się przygotowuje trutkę na szczury, to robi się ją tak, żeby one od razu nie padały bo przestałyby ją po prostu żreć. Te szczepienia zaczną zaraz wyłazić ludziom bokiem.

  https://openvaers.com/covid-data/mortality

  Odpowiedz
 3. Jaszma

  Szkoda, ze ci wszyscy naukowcy dopiero teraz mowia prawde….no coz lepiej pozno niz wcale. Nasz minister zdrowia i smierci mocno jest umoczony w tym bagnie za przyzwoleniem premiera

  Odpowiedz
 4. Krystyna

  Co z tego ,że się o tym mówi i pisze .Te wiadomości czyta garstka ludzi , reszta jest karmiona propagandą w mediach głównego nurtu . Są jeszcze tacy którzy czekają na trzecią szpryce , i uważają się za prawych na tym świecie . Cóż wypada czekać na dalszy rozwój po eksperymencie medycznym .

  Odpowiedz
  1. Bron jest w naszych rękach

   Żadna ilość dowodód nie przekona IDIOTY. Wiadomo od początku co się dzieje i jakie jest zamierzenie władz swiatowych kierowanych przez panów świata i całej hazarsko żydowskiej populacji zła światowego. Zapowiadają od lat depopulacje ludzkości i zniewolenie tych co pozostaną na świecie, a olanują lozostawić tylko 500.000.000 populacji niewolników (tablice monumentalne 6x 11 ton w Georgii USA z 1980 roku) i wiele innych przekazów i zapowiedzi od lat włącznie z bajkami dla dzieci od lat 80 siątych. Jak można wierzyć w te rządowe i medialne bzdury. Jaki wirus gdzie jak kto go widział? Maski na twarzasz niszczącę nieodwracalnie ludzkie płuca. Ne może czlowiek od czlowieka się zarażać jakimś nieistniejącym wirusem czy wogole w taki sposób. Przecież to niemożliwe, nie było by nas dawno na tej planecie. Ludzie przestali nagle chorować i umierac. Jest tylko Koronawirus taka historia lubi sie powtarzać co pewien czas na ziemii. Zacznijcie myśleć bo znowu zło wylazło na powierzchnię i bedzie nas mordować, nie możemy się bać. To tylko Rotchild i Rochefeller i ich słudzy jak BILL GATES i wszystkie faszystowskie i żydowskie rodziny które nie dawno mordowały naszych przodków w obozach koncentracyjnych rownież szczepili chorobami i wirusami. Te preparaty wprowadzają ludziom wirusa i wtedy się zacznie naprawdę. Podążać za wiarą za Jezusem. Nie dać się zastraszyć temu złu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *