szczepionki zawartość

Piąta Kolumna! Sprawozdanie z prac nad analizą zawartości i działania „szczepionek: na Covid [WIDEO]

przez | 23 stycznia 2022

Szczepionki zawartość. – Nazywam się Ricardo Delgado, jestem założycielem i dyrektorem La Quinta Columna. Wszystkie przeanalizowane szczepionki: Pfizer, AstraZeneca, Johnson i Moderna zawierają wyłącznie nanotechnologię. Znaleźliśmy nano-routery, które oprócz emitowania adresów MAC, mogą być rejestrowane w bezprzewodowej technologii Bluetooth, we własnym telefonie komórkowym za pomocą aplikacji. Znaleźliśmy nano-anteny i anteny plazmoniczne do wzmacniania tych sygnałów – ostrzega Ricardo Delgado.

Szczepionki zawartość

– Zidentyfikowaliśmy również nanoanteny rektyfikacyjne, które działają jak mostki prostownicze dla prądu przemiennego/stałego, kodek i bramki logiczne do szyfrowania tych nano-komunikacji emitowanych od osoby zaszczepionej do zdalnego serwera – mówi dalej Ricardo Delgado.

Źródło: Georgina Orwell PL (BitChute)

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 128

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tempe społeczeństwo nawet nie jest w stanie zrozumieć co mówi. NAjgorsze jest to, że jak już się rozumie to chłop strasznie logicznie mówi. To wszystko trzyma się kupy w porównaniu do tego co od dwóch lat słyszymy w TV. Ta dezinformacja te idiotyczne obostrzenia, idotyczne maskowanie. Wszystko co się dzieje od dwóch lat jest zaprzeczeniem tego czego uczą na medecynie o epidemilogii!
Dopuki nie zobaczę publikacji tych badań to jestem sceptyczny. Same slajdy niczego nie udowadniają. Chociaż Pan Morawiecki sprawy podatkowe i decyzje podejmuje też za pomocą slajdów, a nie ustaw, więc jednak dowód na to, że można. Ludziska proszę Was tylko o jedno. Bądźcie podejrzliwi, wnikliwi, zastanócie się czy cała kampania covidowa jest uczciwa, nie łykajcie wszystkiego jak pelikany bo w TV tak mówią. Bo gdyby to jednak był spisek najbogatszych filantropów, korporacji to są one w stanie przekupić każdego polityka, każdą telewizję i kogo tylko będą chcieli. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Emil

Lepiej nie podawać dalej takich bzdur. Bo mainstream tylko czeka aby nazwać taki portal szurostwem i plaskoziemc

Maciej

Matka wie,że on ĆPIE??? Gadać można, co się chce, ale żeby tak to wypluwać z siebie. Co najgorsze, ktoś to jeszcze publikuje……Wstyd.

Łukasz

W dawce którą otrzymałem były małe klony Bila