Grzegorz Braun

PILNE! Rząd przywraca bezprawny lockdown i ogłasza nielegalną segregację sanitarną!! [WIDEO]

przez | 7 grudnia 2021

Rząd nie zachowuje się racjonalnie oraz odpowiedzialnie. Chodzi o przywrócenie bezprawnego lockdownu oraz o ogłoszenie segregacji sanitarnej, która jest nielegalna. To wszystko chce nam zaserwować rząd Prawa i Sprawiedliwości. Wobec tego już pojawia się wiele krytycznych głosów ze strony wielu osób oraz grup społecznych. Także Konfederacja jasno i wyraźnie sprzeciwia się decyzjom oraz pomysłom rządu polskiego.

Nie dla paszportów covidowych

– Chcemy krótko skomentować najnowsze zapowiedzi ministra zdrowia, przedstawione przed chwilą. W pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na bezprawny język swego rodzaju nowomowy, który tworzy minister Niedzielski. Jest mowa o doprecyzowaniu jakiegoś rodzaju zobowiązań. Nie ma ku temu żadnej podstawy prawnej w tej chwili, żeby gdziekolwiek wymagać tak zwanych paszportów covidowych – mówi Krzysztof Bosak na konferencji prasowej Konfederacji.

Segregacja sanitarna jest bezprawna

– Jeżeli rząd zamierza wprowadzać tego rodzaju przymus, tego rodzaju segregację sanitarną, to niech najpierw pokaże projekt ustawy, później będziemy o tym dyskutować. Nie ma w polskim porządku prawnym takiej sytuacji jak doprecyzowywanie rozporządzeń ustawą. To jest po prostu bezprawie – dodaje polityk Konfederacji, Krzysztof Bosak.

– Zapowiedziano dzisiaj już bez żadnych ogródek, bez cieniowania, bez niuansowania, zapowiedziano powszechną dyskryminację przez segregację sanitarną. Zapowiedziano relegowanie, odsunięcie od służby medyków, nauczycieli, żołnierzy, policjantów, strażników, którzy nie przystąpią do egzekwowania zasad tego nowego reżimu i nie będą respektowali tych bezprawnych wymogów, które rząd narzuca – ocenia sytuację Grzegorz Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 182

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anty global⁰

Medycy sa tak przekupieni kasa ze dadza sie wykastrowac ,oraz innych.Nie generalizuje ale duzy ich procent przedklada byt materialny ponad wszelkie wartosci.Mam nadzieje ze Policja i inne sluzby wyciagna wnioski z historii getta gdzie najpierw policja zydowska pomagala usmiercac wspolbraci a pozniej podzielili ich los.Musimy wspolnie walczyc z faszystowsko komunistycznymi metodami segregacji.

Zenon

Już niedługo bedziemy mogli mówić były rzad polski jak ruszy proces sprawców PLANdemii i ich lokalnych pomagierw przed trybunalem ds zbrodni przeciw ludzkosci.

Nikos

Hańba temu rządowi. Cały ten rząd pod sąd – Norymberga 2.0 za ludobójstwo na narodzie polskim

Zenon

Morawiecki i Niedzielski „pod jedną cel” – fajny widoczek