Czy premier Morawiecki kłamie

Pinokio Morawiecki i Kaczyński kłamią w sprawie cen paliw AKCYZY. Będziemy pracować za miskę ryżu! [WIDEO]

przez | 18 października 2021

– Jest to jeden z najciekawszych filmów, jaki publikuję na YouTube, dlatego że nigdy wcześniej nie udało mi się tak złapać na kłamstwie i manipulacji. Politycy kłamią od zawsze, lecz ten przypadek bije na głowę resztę. Dzisiaj w rolach głównych wystąpią: prezes Kaczyński oraz premier Morawiecki. Pan premier zwany jest Pinokiem, gdyż od kłamstw pana Morawieckiego to już mu tak nochal urósł, że chyba niedługo maseczki nie włoży albo sobie kupi maseczkę w rozmiarze XXXL. Chciałbym też Was prosić, żebyście udostępniali ten film, żeby więcej osób zobaczyło w jak perfidny i wyrachowany sposób obecny rząd robi nas w balona – mówi Suwerenny o Jarosławie Kaczyńskim i Mateuszu Morawieckim.

– Będę nawiązywał do przeszłości. Konkretnie do roku 2012, ale nie po to, żeby pokazać, że poprzednicy obecnej partii byli w czymś lepsi, bo nie byli. Będę się odnosił do słów pana Morawieckiego, który jest panem Pinokio. To, że w tym filmie oberwie się PiSowi wcale nie oznacza, że jest zwolennikiem Platformy Obywatelskiej. Chodzi o mówienie prawdy i pokazywanie hipokryzji nieważne jakiej partii – dodaje Suwerenny.

– Proszę Was o jasność umysłu. Robią ludzi z idiotów. Tak można by rzec i zakończyć ten film. Oni śmieją nam się w twarz. Pamiętacie jak Kaczyński mówił, że nie daj Boże, żeby moi synowie doszli do władzy. Coś on przeczuwał – Suwerenny ocenia Prawo i Sprawiedliwość.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ireneusz Zadrożny

Ale daleko nie zajdą, albowiem ich głupota uwidoczni się wobec wszystkich, jak to się i z tamtymi stało.(2Tym.3:9)
Gdyby ktoś co miesiąc kradł ci dwie trzecie twojego dochodu, nie wahałbyś się nazwać go bandytą. A przecież robi to państwo. Różnica między państwem a bandytą polega jedynie na tym, że państwo jest mniej uczciwe – złodziej przynajmniej nie mówi, że cię okrada dla twojego dobra.

luc bull/na razie sitting/

nie moge patrzyc na te brzydokomunistyczne mordy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko sznur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!