Piotr Witczak o pandemii

Piotr Witczak MIAŻDŻY PROPAGANDĘ „samiwieciejaką” i rozlicza rząd PiS – HITOWE wystąpienie!! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

Piotr Witczak komentuje obecną sytuację, jaka wynika z (nie)radzenia sobie przez partię rządzącą z koronawirusem. Niestety sytuacja jest dramatyczna i ludziom nie mówi się prawdy. Wiele osób zmarło, gdyż lekarze byli zajęci Covidem, a nie innymi chorobami. Nie wszyscy jednak te fakty przyjmują do wiadomości. Jesteśmy karmieni przez media głównego nurtu kłamstwami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

– Takie inicjatywy są bardzo potrzebne. Może to jedyna szansa, żeby wyjść z tej sytuacji. Zacznę dosyć nietypowo, gdyż przed chwilą dostałem SMS-a ze zdjęciem. Odbywa się właśnie Beauty Expo w Warszawie. Zaszczepieni dostaną czerwoną opaskę, niezaszczepieni nie będą wpuszczani, bo limit, albo nie będą mieć tej opaski. Sytuacja jest taka i zastanówmy się, dlaczego do tego doszło – ocenia sytuację związana z p(l)andemią Piotr Witczak.

– Ja patrzę na to z perspektywy naukowca. Nie było żadnej porządnej debaty eksperckiej, debaty naukowców, lekarzy, na temat potencjalnych rozwiązań, jak sobie poradzić z tą pandemią. Osoby, które miały inne zdanie, nie były dopuszczane do głosu. Przez ten brak debaty doszło do sytuacji, w której walka z wirusem zabiła więcej ludzi niż wirus. To jest fakt – mówi Witczak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

Początek upadku człowieczeństwa

Krzysztof Akierman

Czym jest przysiega Hipokratesa dla tych zaklamanych pseudo lekarzy?! Czym jest Konstytucja RP dla politykierow PiS?! Drogi doktorze Witczak, dzis juz jestesmy wszyscy w takim bagnie, ze nadszedl czas by zastanowic sie nad tymi co ten pasztet nam zafundowali – zastanowic bowiem z punktu widzenia medycznego to zaiste ciekawe , ze istota rozumna znajaca sens przysiegi, znajaca zasadnosc Prawa Konstytucyjnego a jednak potrafi sie upodlic, mimo wszystko – Upodlic. Przeciez to co czynia ci wszyscy naganiacze szczepien to w/g mnie nawet juz nie wiem czy mozna porownac do zezwierzecenia sie…