Piotr Witczak o pandemii

Piotr Witczak MIAŻDŻY PROPAGANDĘ „samiwieciejaką” i rozlicza rząd PiS – HITOWE wystąpienie!! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

Piotr Witczak komentuje obecną sytuację, jaka wynika z (nie)radzenia sobie przez partię rządzącą z koronawirusem. Niestety sytuacja jest dramatyczna i ludziom nie mówi się prawdy. Wiele osób zmarło, gdyż lekarze byli zajęci Covidem, a nie innymi chorobami. Nie wszyscy jednak te fakty przyjmują do wiadomości. Jesteśmy karmieni przez media głównego nurtu kłamstwami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

– Takie inicjatywy są bardzo potrzebne. Może to jedyna szansa, żeby wyjść z tej sytuacji. Zacznę dosyć nietypowo, gdyż przed chwilą dostałem SMS-a ze zdjęciem. Odbywa się właśnie Beauty Expo w Warszawie. Zaszczepieni dostaną czerwoną opaskę, niezaszczepieni nie będą wpuszczani, bo limit, albo nie będą mieć tej opaski. Sytuacja jest taka i zastanówmy się, dlaczego do tego doszło – ocenia sytuację związana z p(l)andemią Piotr Witczak.

– Ja patrzę na to z perspektywy naukowca. Nie było żadnej porządnej debaty eksperckiej, debaty naukowców, lekarzy, na temat potencjalnych rozwiązań, jak sobie poradzić z tą pandemią. Osoby, które miały inne zdanie, nie były dopuszczane do głosu. Przez ten brak debaty doszło do sytuacji, w której walka z wirusem zabiła więcej ludzi niż wirus. To jest fakt – mówi Witczak.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „Piotr Witczak MIAŻDŻY PROPAGANDĘ „samiwieciejaką” i rozlicza rząd PiS – HITOWE wystąpienie!! [WIDEO]

  1. Krzysztof Akierman

    Czym jest przysiega Hipokratesa dla tych zaklamanych pseudo lekarzy?! Czym jest Konstytucja RP dla politykierow PiS?! Drogi doktorze Witczak, dzis juz jestesmy wszyscy w takim bagnie, ze nadszedl czas by zastanowic sie nad tymi co ten pasztet nam zafundowali – zastanowic bowiem z punktu widzenia medycznego to zaiste ciekawe , ze istota rozumna znajaca sens przysiegi, znajaca zasadnosc Prawa Konstytucyjnego a jednak potrafi sie upodlic, mimo wszystko – Upodlic. Przeciez to co czynia ci wszyscy naganiacze szczepien to w/g mnie nawet juz nie wiem czy mozna porownac do zezwierzecenia sie…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *