Brandon Schadt

Pracownicy giganta farmaceutycznego mówią wprost: Nie podałbym tego g***a mojemu dziecku!! Odważni dziennikarze nagrali rozmowy, które pogrążą tych ludzi… za szczerość, której im zabroniono [WIDEO]

przez | 10 października 2021

Naukowcy oraz pracownicy znanej firmy, która tworzy szczepionki na Covid-19, sami mają wątpliwości, które dotyczą tych szczepionek, które sami produkują. Wobec tego, co mają myśleć zwykli ludzie na świecie, którym wciska się te szczepionki, a rządy na całym świecie chcą przymusić nas do szczepień? Czy ta sytuacja nie jest anormalna? Zapoznajcie się zatem z wypowiedziami osób z branży farmaceutycznej!

Dziennikarka: Gdyby to było twoje dziecko, zaszczepiłbyś je?

Justin Durrant (J&J): Nie wydaje mi się, żeby tego potrzebowały.

Dziennikarka: Co byś wybrał, nauczanie domowe czy szczepionka?

Brandon Schadt (J&J): Szczerze, nie sądzę, żeby dziecko jej potrzebowało. To dziecko, *** to dziecko. Dzieci nie powinny być zmuszane do przyjmowania *** szczepionek. Są dziećmi, po prostu.

– Poznajcie zatem naukowca Justina Durranta, i regionalnego kierownika biznesowego Brandona Schadta, którzy są pracownikami giganta farmaceutycznego Johnson & Johnson. U obu możemy usłyszeć zaskakujące wyznania dotyczące szczepionki na Covid ich własnej firmy. A także ich obawy dotyczące długoterminowych konsekwencji dla dzieci.

Brandon Schadt (J&J): To jest dziecko, po prostu tego się nie robi – nie, kiedy coś jest tak nieprzewidywalne, jeśli chodzi o konsekwencje w dłuższej perspektywie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 34

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda

To KACZKA dziennikarska, dziś fake news 😉😂

Jolanta

Dziennikarzy obejmuje tajemnica , dlaczego podali kto jest Ich informatorem i ujawnili dane osobowe tych ludzi. To karygodne.

Marek

Bo ten informator nie wiedział że jest nagrywany i że to są dziennikarze a opinia publiczna powinna wiedzieć

Krzysztof Akierman

Niebywale, oto wszedzie politycy z gebami pelnymi frazesow o wolnosci, o demokracji a de facto dzis mowienie juz chocby inaczej, mowienie prawdy staje sie bohaterstwem

Zosia

Wstyd że mamy taki rząd który uległ tej propagandzie szczepionkowej nie bacząc na skutki krótko i długofalowe.

Trochę prawdy

Jak niema kary za podejmowane decyzje a są nagrody medale i ludobójcy dalej są bezkarni to niema co się dziwić kasa ludzi doprowadziła nie jeden naród do szaleństwa wojen znamy to z historii dla takich tylko Norymberga itd…

cpt

Brawo dla dziennikarzy, którzy z taka łatwością 'wydali’ swoich informatorów…

Adam W.

Myślę,że biznes farmaceutyczny przysłania ludziom oczy na cierpienia ludzi w tym dzueci. Każdy z nich myśli kategoriami ,to nie moje dzieci. Egoizm i oazernosc na pieniądze.
To wstyd dla ludzkości, że pozwala na takie działania skierowane jawnie przeciwko człowiekowi.

Sylwia

Zgadzam się Panie Adamie. Jestem przerażona tym co się dzieje! W Bogu nadzieja…