prezydent Gliwic

Prezydent Gliwic DEMASKUJE propagandę covidową: We Francji już mają 5-6 FALĘ, paszporty są NIESKTUCZNE! [WIDEO]

przez | 20 grudnia 2021

Prezydent Gliwic Adam Neumann powołuje się na przykład Francji i wprost mówi o tym, że paszporty covidowe nie są skutecznym rozwiązaniem. Neumann zdradza również, że jako prezydent dużego miasta nie spotkał się dotąd z ani jednym wnioskiem ze strony przedsiębiorców, jeśli chodzi o pewne regulacje prawne, które odnoszą się do weryfikacji paszportów covidowych.

Prezydent Gliwic o segregacji sanitarnej w Polsce

Właśnie zaostrzono w Polsce segregacją sanitarną. Wszystko to dzieje się pod pretekstem walki z koronawirusem. Doszły do tego ograniczenia w wielu miejscach, gdzie nie może znajdować się więcej niż 30 procent pojemności obiektu. Ponad tę liczbę można natomiast wpuszczać osoby, które „dobrowolnie” okażą paszport covidowy. To wszystko dzieje się na naszych oczach w naszym kraju.

Co szykuje nam PiS?

Rząd Prawa i Sprawiedliwości straszy również polskich przedsiębiorców, że będzie wiele kontroli ze strony sanepidu. Wtedy urzędnicy będą sprawdzać, czy te wątpliwe prawne przepisy sanitarne są przez nich stosowane.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 173

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antyglobal

Im więcej szczepią tym więcej mutacji i zarazen.To największy skok na kasę w historii świata.Czlowiek i zdrowie tu się nie liczy .Masoni i zbrodniarze ludzkości chcą zawładnąć naszym ciałem i mozgiem

ludzie wlaczcie myslenie

strona profesorska experientia wroclaw ma takie tez rozpoznanie.

Wkurzona baba

Mam nadzieję, że w sąsiednim Zabrzu pójdą tą samą drogą. No chyba że zależy im na wykończeniu mieszkańców

Piotr

Skąd że znowu, Szulikowa opowiada się za segregacją sanitarną